Ducati 749 dark
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Ducati 749 dark 2006
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 108 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 748 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1420 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 780 mm |
| Masa sucha | 188 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 15.5 l |
| Prędkość maksymalna | 250 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Ducati 749 dark Historia
Ducati 749 dark 2005

108 KM
748 cm³
188 kg
FAQ Ducati 749 dark
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Ducati 749 dark?
- Aktualna średnia cena za Ducati 749 dark, rocznik 2005, kształtuje się na poziomie 22 190 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 14 898 km.
- Który motocykl jest lepszy? Ducati 749 dark czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Ducati 749 dark?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Ducati 749 dark.
- Jak popularny jest motocykl Ducati 749 dark?
- Na rynku obserwuje się małe zapotrzebowanie na motocykl Ducati 749 dark.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.























