Husqvarna SM 510R 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Husqvarna SM 510R 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 97 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 67.8 mm |
| Starter | Elektryczny |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 501 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Marka | Sachs |
|---|
Tylne zawieszenie
| Marka | Sachs |
|---|
Hamulce przednie
| Technologia | Fala |
|---|---|
| Marka | Brembo |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Marka | Brembo |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Rozstaw osi | 1445 mm |
| Wysokość siedzenia od | 920 mm |
| Masa sucha | 118 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 7.2 l |
Husqvarna SM 510R Historia
Husqvarna SM 510R 2011

501 cm³
120 kg
Husqvarna SM 510R 2010

501 cm³
120 kg
Husqvarna SM 510R 2009

501 cm³
118 kg
Husqvarna SM 510R 2005

58 KM
501 cm³
121 kg
FAQ Husqvarna SM 510R
- Który motocykl jest lepszy? Husqvarna SM 510R czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Husqvarna SM 510R?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supermoto dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Husqvarna SM 510R.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Husqvarna SM 510R? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2008, stabilność ceny Husqvarna SM 510R była niska na tle innych motocykli kategorii Supermoto. Trend cenowy wynosił -12% w pierwszym roku, -4% w drugim roku i -12% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Husqvarna SM 510R?
- Na rynku obserwuje się średnie zapotrzebowanie na motocykl Husqvarna SM 510R.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.























