Kawasaki Ninja ZX-6R 2010
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Kawasaki Ninja ZX-6R 2010
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 67 mm |
| skok tłoka | 42.5 mm |
| Moc maksymalna | 127 KM |
| maksymalny moment obrotowy | 77.7 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 11800 obr./min |
| Stopień kompresji | 13.3 |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| Zapłon | Cyfrowy |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 599 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Regulacja | Kompresja, Napięcie wstępne sprężyny, Odbicie |
Tylne zawieszenie
| Regulacja | Kompresja, Obciążenie wstępne, Odbicie |
|---|
Podwozie
| Rama | Aluminium |
|---|---|
| Typ ramy | Twin Tube, Obwód, Wytłaczane |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Tłok | Cztery tłoki |
| mocowanie amortyzatora | półpływający zacisk |
| Technologia | promieniowy, Płatek |
| Marka | Nissin |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Pojedynczy tłok |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
| Marka | Tokico |
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 120 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 70 % |
| Szerokość tylnej opony | 180 mm |
| Wysokość tylnej opony | 55 % |
| Długość | 2090 mm |
| Szerokość | 705 mm |
| Wysokość | 1115 mm |
| Rozstaw osi | 1400 mm |
| Wysokość siedzenia od | 815 mm |
| Masa mokra | 191 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 17 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Najnowsze artykuły dotyczące motocykli 1000PS Kawasaki Ninja ZX-6R
Cena Kawasaki Ninja ZX-6R
Kawasaki Ninja ZX-6R Historia
Kawasaki Ninja ZX-6R 2026

124 KM
636 cm³
198 kg
63 729,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Ninja ZX-6R 2025

124 KM
636 cm³
198 kg
60 273,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Ninja ZX-6R 2024

124 KM
636 cm³
198 kg
60 398,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Ninja ZX-6R 2020

130 KM
636 cm³
196 kg
43 926,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Ninja ZX-6R 2019

130 KM
636 cm³
196 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2017

128 KM
599 cm³
191 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2016

128 KM
599 cm³
191 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2015

128 KM
599 cm³
191 kg
36 573,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Ninja ZX-6R 2014

128 KM
599 cm³
191 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2013

128 KM
599 cm³
191 kg
34 710,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Ninja ZX-6R 2012

128 KM
599 cm³
191 kg
30 069,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Ninja ZX-6R 2011

127 KM
599 cm³
191 kg
34 914,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Ninja ZX-6R 2010

127 KM
599 cm³
191 kg
35 397,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Ninja ZX-6R 2009

134 KM
599 cm³
191 kg
25 466,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Ninja ZX-6R 2008

125 KM
599 cm³
167 kg
28 504,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Ninja ZX-6R 2007

125 KM
599 cm³
24 369,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Ninja ZX-6R 2006

130 KM
636 cm³
164 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2005

126 KM
636 cm³
163 kg
19 743,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Kawasaki Ninja ZX-6R
FAQ Kawasaki Ninja ZX-6R
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Aktualna średnia cena za Kawasaki Ninja ZX-6R, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 55 630 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 15 km.
- Który motocykl jest lepszy? Kawasaki Ninja ZX-6R czy Honda CBR600RR?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Kawasaki Ninja ZX-6R?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy Kawasaki Ninja ZX-6R.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Kawasaki Ninja ZX-6R? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2017, stabilność ceny Kawasaki Ninja ZX-6R wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Supersport. Trend cenowy wynosił +52% w pierwszym roku, -4% w drugim roku i +14% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Kawasaki Ninja ZX-6R. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS bardzo często.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Kawasaki Ninja ZX-6R Zdjęcia
Źródło: 1000PS






























