Suzuki Bandit 650 2006
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Suzuki Bandit 650 2006
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 78 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | Olej-powietrze |
| Pojemność skokowa | 656 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1440 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 770 mm |
| Masa sucha | 201 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 20 l |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Suzuki Bandit 650
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Suzuki Bandit 650 Historia
Suzuki Bandit 650 2017

85 KM
656 cm³
244 kg
Suzuki Bandit 650 2016

85 KM
656 cm³
244 kg
Suzuki Bandit 650 2015

85 KM
656 cm³
244 kg
Suzuki Bandit 650 2014

85 KM
656 cm³
244 kg
Suzuki Bandit 650 2013

85 KM
656 cm³
244 kg
22 181,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki Bandit 650 2012

85 KM
656 cm³
244 kg
19 501,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki Bandit 650 2011

85 KM
656 cm³
244 kg
Suzuki Bandit 650 2010

85 KM
656 cm³
244 kg
15 204,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki Bandit 650 2009

62.5 KM
656 cm³
244 kg
18 400,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki Bandit 650 2008

78 KM
656 cm³
201 kg
18 832,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki Bandit 650 2007

78 KM
656 cm³
201 kg
15 766,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki Bandit 650 2006

78 KM
656 cm³
201 kg
14 972,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki Bandit 650 2005

78 KM
656 cm³
201 kg
12 505,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ Suzuki Bandit 650
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Suzuki Bandit 650?
- Aktualna średnia cena za Suzuki Bandit 650, rocznik 2016, kształtuje się na poziomie 28 980 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 25 600 km.
- Który motocykl jest lepszy? Suzuki Bandit 650 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Suzuki Bandit 650?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy Suzuki Bandit 650.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Suzuki Bandit 650? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2013, stabilność ceny Suzuki Bandit 650 była bardzo niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -36% w pierwszym roku, -8% w drugim roku i -10% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Suzuki Bandit 650?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Suzuki Bandit 650. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS ze średnią częstotliwością.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Suzuki Bandit 650 Zdjęcia
Źródło: 1000PS
Pokaż więcej zdjęć



























