Yamaha MT-01 2011
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Yamaha MT-01 2011
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | V |
|---|---|
| średnica cylindra | 97 mm |
| skok tłoka | 113 mm |
| Moc maksymalna | 90 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 4750 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 150.3 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 3750 obr./min |
| Stopień kompresji | 8.4 |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | OHV |
| Chłodzenie | Powietrze |
| Pojemność skokowa | 1670 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|
Podwozie
| Rama | Aluminium |
|---|
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|
Wymiary i waga
| Długość | 2185 mm |
|---|---|
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 1105 mm |
| Rozstaw osi | 1525 mm |
| Wysokość siedzenia od | 825 mm |
| Masa sucha | 265 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 5 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Yamaha MT-01
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Yamaha MT-01 Historia
Yamaha MT-01 2013

90 KM
1670 cm³
265 kg
Yamaha MT-01 2012

90 KM
1670 cm³
265 kg
Yamaha MT-01 2011

90 KM
1670 cm³
265 kg
Yamaha MT-01 2010
Yamaha MT-01 2010
90 KM
1670 cm³
265 kg
31 240,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha MT-01 2009

90 KM
1670 cm³
265 kg
FAQ Yamaha MT-01
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Yamaha MT-01?
- Aktualna średnia cena za Yamaha MT-01, rocznik 2008, kształtuje się na poziomie 35 730 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 25 241 km.
- Który motocykl jest lepszy? Yamaha MT-01 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Yamaha MT-01?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Yamaha MT-01.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Yamaha MT-01? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2010, stabilność ceny Yamaha MT-01 wyglądała dobrze na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił +1% w pierwszym roku, -15% w drugim roku i +3% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Yamaha MT-01?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl Yamaha MT-01.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Yamaha MT-01 Zdjęcia
Źródło: 1000PS











Pokaż więcej zdjęć




























