Benelli TNT 1130 2008
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Benelli TNT 1130 2008
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 137 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 1130 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1419 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 780 mm |
| Masa sucha | 199 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 17 l |
| Prędkość maksymalna | 250 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Benelli TNT 1130
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Benelli TNT 1130 Historia
Benelli TNT 1130 2014

129 KM
1131 cm³
205 kg
Benelli TNT 1130 2013

129 KM
1131 cm³
205 kg
Benelli TNT 1130 2012

137 KM
1131 cm³
208 kg
Benelli TNT 1130 2011
Benelli TNT 1130 2011
137 KM
1131 cm³
208 kg
16 551,00 złśrednia cena rynkowa
Benelli TNT 1130 2009

137 KM
1131 cm³
199 kg
Benelli TNT 1130 2008

137 KM
1130 cm³
199 kg
Benelli TNT 1130 2007

137 KM
1130 cm³
199 kg
Benelli TNT 1130 2006

137 KM
1130 cm³
199 kg
Benelli TNT 1130 2005

137 KM
1130 cm³
199 kg
FAQ Benelli TNT 1130
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Benelli TNT 1130?
- Aktualna średnia cena za Benelli TNT 1130, rocznik 2005, kształtuje się na poziomie 27 170 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 4 700 km.
- Który motocykl jest lepszy? Benelli TNT 1130 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Benelli TNT 1130?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Benelli TNT 1130.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Benelli TNT 1130? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2006, stabilność ceny Benelli TNT 1130 była bardzo niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -29% w pierwszym roku, +14% w drugim roku i -23% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Benelli TNT 1130?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl Benelli TNT 1130. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.























