Yamaha XT 660X 2006
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Yamaha XT 660X 2006
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 48 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 659 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1485 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 875 mm |
| Masa sucha | 173 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 15 l |
| Prędkość maksymalna | 165 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A2 |
Cena Yamaha XT 660X
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Yamaha XT 660X Historia
Yamaha XT 660X 2017

48 KM
660 cm³
181 kg
Yamaha XT 660X 2016

48 KM
660 cm³
181 kg
Yamaha XT 660X 2015

48 KM
660 cm³
181 kg
Yamaha XT 660X 2014

48 KM
660 cm³
181 kg
Yamaha XT 660X 2013

48 KM
660 cm³
181 kg
Yamaha XT 660X 2012

48 KM
660 cm³
181 kg
Yamaha XT 660X 2011

48 KM
660 cm³
189 kg
Yamaha XT 660X 2010

48 KM
660 cm³
189 kg
Yamaha XT 660X 2009

48 KM
660 cm³
189 kg
19 269,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha XT 660X 2008
Yamaha XT 660X 2008
48 KM
659 cm³
173 kg
17 945,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha XT 660X 2007

48 KM
659 cm³
173 kg
17 652,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha XT 660X 2006

48 KM
659 cm³
173 kg
17 829,00 złśrednia cena rynkowa
Yamaha XT 660X 2005

48 KM
659 cm³
173 kg
16 946,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ Yamaha XT 660X
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Yamaha XT 660X?
- Aktualna średnia cena za Yamaha XT 660X, rocznik 2007, kształtuje się na poziomie 28 250 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 14 310 km.
- Który motocykl jest lepszy? Yamaha XT 660X czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Yamaha XT 660X?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supermoto dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy Yamaha XT 660X.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Yamaha XT 660X? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2016, stabilność ceny Yamaha XT 660X wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Supermoto. Trend cenowy wynosił +7% w pierwszym roku, -13% w drugim roku i +4% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Yamaha XT 660X?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Yamaha XT 660X.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.




























