Suzuki GSX-R 750 2005
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Suzuki GSX-R 750 2005
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 148 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 749 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1395 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 825 mm |
| Masa sucha | 163 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 17 l |
| Prędkość maksymalna | 280 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Najnowsze artykuły dotyczące motocykli 1000PS Suzuki GSX-R 750
Cena Suzuki GSX-R 750
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Suzuki GSX-R 750 Historia
Suzuki GSX-R 750 2019

150 KM
749 cm³
198 kg
Suzuki GSX-R 750 2018

150 KM
749 cm³
198 kg
58 982,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 750 2017

150 KM
749 cm³
198 kg
Suzuki GSX-R 750 2016

150 KM
749 cm³
198 kg
53 365,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 750 2015

150 KM
749 cm³
198 kg
Suzuki GSX-R 750 2014

150 KM
749 cm³
198 kg
43 638,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 750 2013

150 KM
749 cm³
198 kg
41 306,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 750 2012

150 KM
749 cm³
198 kg
Suzuki GSX-R 750 2011

150 KM
749 cm³
198 kg
39 281,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 750 2010

150 KM
749 cm³
198 kg
37 051,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 750 2009

110.3 KM
749 cm³
198 kg
32 113,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 750 2008

749 cm³
26 213,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 750 2007

749 cm³
33 744,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 750 2006

749 cm³
28 597,00 złśrednia cena rynkowa
Suzuki GSX-R 750 2005

148 KM
749 cm³
163 kg
22 576,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ Suzuki GSX-R 750
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Suzuki GSX-R 750?
- Aktualna średnia cena za Suzuki GSX-R 750, rocznik 2005, kształtuje się na poziomie 25 110 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 42 044 km.
- Który motocykl jest lepszy? Suzuki GSX-R 750 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Suzuki GSX-R 750?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest na dobrym poziomie. Na rynku jest dużo egzemplarzy Suzuki GSX-R 750.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Suzuki GSX-R 750? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2008, stabilność ceny Suzuki GSX-R 750 wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Supersport. Trend cenowy wynosił +1% w pierwszym roku, -8% w drugim roku i -11% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Suzuki GSX-R 750?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Suzuki GSX-R 750. Raporty z testów tego modelu są często czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Suzuki GSX-R 750 Zdjęcia
Źródło: 1000PS
Pokaż więcej zdjęć






























