Voge CU625

Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Voge CU625

Kluczowa specyfikacja Voge CU625 2027

Silnik i układ napędowy

Typ silnikaV
Moc maksymalna60,3 KM
obr./min przy mocy maksymalnej8500 obr./min
Moment obrotowy61 Nm
Układ paliwowyWstrzyknięcie
StarterElektryczny
przeniesienie napęduPas
Typ skrzyni biegówZmiana biegów
Liczba biegów6
Liczba cylindrów2
liczba zaworów na cylinder4
Chłodzeniepłyn
Pojemność skokowa578,2 cm³

Hamulec tylny

typTarcza
Średnica265 mm
TłokPojedynczy tłok
MarkaJ.Juan

Przednie zawieszenie

Przednie zawieszenieWidelec teleskopowy Upside-Down
MarkaKayaba
Średnica41 mm
skok150 mm

Tylne zawieszenie

Tylne zawieszenieWahacz dwuramienny
AmortyzatorMonoshock, Dual Shock
MarkaKayaba
skok150 mm
RegulacjaObciążenie wstępne

Hamulce przednie

typ budowyDwie tarcze
Średnica305 mm
TłokDwa tłoki
MarkaJ.Juan

Systemy wspomagające

Systemy wspomagająceABS, Tryby jazdy, System monitorowania ciśnienia w oponach, Kontrola trakcji, Nowoczesna elektronika, Zawieszenie, Zawieszenie regulowane, TCS

Wymiary i waga

Szerokość przedniej opony130 mm
Wysokość przedniej opony90 %
średnica przedniej opony16 cal
Szerokość tylnej opony150 mm
Wysokość tylnej opony80 %
Średnica tylnej opony16 cal
Długość2320 mm
Szerokość943 mm
Wysokość1186 mm
Wysokość siedzenia od710 mm
wysokość siedzenia do710 mm
Masa mokra199 kg
Pojemność zbiornika paliwa16 l
Prędkość maksymalna170 km/h
Zasięg380 km
Łączne zużycie paliwa4,2 l/100km

Wyposażenie

wyposażeniePodgrzewane uchwyty, System bezkluczykowy, Światła zakrętowe, Reflektory LED, Wyświetlacz TFT, Gniazdo USB, Gniazdo USB-C, Zintegrowany system nawigacji, Nowoczesna elektronika, Ładowanie i zasilanie, Wiele portów USB, Komfort, Oświetlenie

FAQ opony Voge CU625

Jakie opony są obecnie rekomendowane przez redakcję 1000PS do tego modelu?
Jakie wymiary opon są mi potrzebne?
Wymiar opony Voge CU625 2027 jest z przodu 130/90-16 i z tyłu 150/80-16.

FAQ Voge CU625

Który motocykl jest lepszy? Voge CU625 czy Moto Morini Calibro Bagger?
Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
Jak wygląda dostępność Voge CU625?
W porównaniu do innych maszyn z kategorii Chopper/Cruiser dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Voge CU625.
Jak popularny jest motocykl Voge CU625?
Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Voge CU625.
Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.

TOP Porównania

Voge CU625 Zdjęcia

Źródło: 1000PS

Voge CU625 - Obraz 1
Voge CU625 - Obraz 2
Voge CU625 - Obraz 3