Ducati Monster S4R 2006
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Ducati Monster S4R 2006
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 117 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 996 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1440 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 800 mm |
| Masa sucha | 181 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 15 l |
| Prędkość maksymalna | 240 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Ducati Monster S4R
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Ducati Monster S4R Historia
Ducati Monster S4R 2008

117 KM
996 cm³
181 kg
Ducati Monster S4R 2007

117 KM
996 cm³
181 kg
36 573,00 złśrednia cena rynkowa
Ducati Monster S4R 2006

117 KM
996 cm³
181 kg
Ducati Monster S4R 2005

117 KM
996 cm³
181 kg
31 806,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ Ducati Monster S4R
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Ducati Monster S4R?
- Aktualna średnia cena za Ducati Monster S4R, rocznik 2005, kształtuje się na poziomie 27 850 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 41 958 km.
- Który motocykl jest lepszy? Ducati Monster S4R czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Ducati Monster S4R?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy Ducati Monster S4R.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Ducati Monster S4R? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2011, stabilność ceny Ducati Monster S4R była niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -10% w pierwszym roku, -3% w drugim roku i +29% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Ducati Monster S4R?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Ducati Monster S4R. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS ze średnią częstotliwością.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.























