KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK 2026
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK 2026
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | V |
|---|---|
| Moc maksymalna | 202 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 151 Nm |
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
| Stopnie | 75 |
| Starter | Elektryczny |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej, Antihopping, Systemy sprzęgła |
| Zapłon | Podwójny zapłon |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Typ skrzyni biegów | Zmiana biegów |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Liczba taktów | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 1350 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Technologia | Zamknięta kaseta |
| Marka | WP |
| skok | 130 mm |
| Regulacja | Kompresja, Napięcie wstępne sprężyny, Odbicie |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz dwuramienny |
|---|---|
| Amortyzator | Monoshock |
| Marka | WP |
| skok | 120 mm |
| Regulacja | Kompresja, Obciążenie wstępne, Odbicie |
| Materiał | Węgiel |
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|---|
| Typ ramy | Rurowy |
| kąt główki ramy | 65.3 stopień |
| wyprzedzenie przedniego koła | 101 mm |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Średnica | 320 mm |
| Tłok | Cztery tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
| Technologia | promieniowy, Monoblok, Fala |
| Marka | Brembo |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 240 mm |
| Tłok | Dwa tłoki |
| Marka | Brembo |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | Tryby jazdy, Kontrola momentu obrotowego silnika, Ride by Wire, Quickshifter, Asystent zmiany z blipperem, Anti-wheelie, Nowoczesna elektronika, Komfort, KTM Quickshifter Plus |
|---|
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Rozstaw osi | 1491 mm |
| Wysokość siedzenia od | 860 mm |
| Masa sucha | 177 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 17.5 l |
| Prześwit | 109 mm |
Wyposażenie
| wyposażenie | Wyświetlacz TFT, Nowoczesna elektronika |
|---|
Najnowsze artykuły 1000PS o KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK
FAQ KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK
- Jaka jest aktualna cena rynkowa KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- Aktualna średnia cena za KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 171 010 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 0 km.
- Który motocykl jest lepszy? KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK czy KTM 1390 Super Duke RR?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK.
- Jak popularny jest motocykl KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK Zdjęcia
Źródło: 1000PS









Pokaż więcej zdjęć
