Kawasaki Z 750 2011
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Kawasaki Z 750 2011
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 68.4 mm |
| skok tłoka | 50.9 mm |
| Moc maksymalna | 106 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 10500 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 78 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 8300 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.3 |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| Zapłon | Cyfrowy |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 748 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|---|
| Typ ramy | Twin Tube |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
| Technologia | Płatek |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Pojedynczy tłok |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 120 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 70 % |
| Szerokość tylnej opony | 180 mm |
| Wysokość tylnej opony | 55 % |
| Długość | 2085 mm |
| Szerokość | 805 mm |
| Wysokość | 1100 mm |
| Rozstaw osi | 1440 mm |
| Wysokość siedzenia od | 815 mm |
| Masa mokra | 226 kg |
| Masa mokra (z ABS) | 230 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 18.5 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Kawasaki Z 750
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Kawasaki Z 750 Historia
Kawasaki Z 750 2013

106 KM
748 cm³
226 kg
22 864,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z 750 2012

106 KM
748 cm³
226 kg
24 286,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z 750 2011

106 KM
748 cm³
226 kg
22 460,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z 750 2010

106 KM
748 cm³
226 kg
23 607,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z 750 2009

106 KM
748 cm³
226 kg
21 150,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z 750 2008

110 KM
748 cm³
203 kg
19 083,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z 750 2007

748 cm³
19 798,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z 750 2006

110 KM
748 cm³
195 kg
18 312,00 złśrednia cena rynkowa
Kawasaki Z 750 2005

110 KM
748 cm³
195 kg
16 045,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Kawasaki Z 750
FAQ Kawasaki Z 750
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Kawasaki Z 750?
- Aktualna średnia cena za Kawasaki Z 750, rocznik 2008, kształtuje się na poziomie 21 490 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 33 148 km.
- Który motocykl jest lepszy? Kawasaki Z 750 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Kawasaki Z 750?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na dobrym poziomie. Na rynku jest dużo egzemplarzy Kawasaki Z 750.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Kawasaki Z 750? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2013, stabilność ceny Kawasaki Z 750 była porównywalna z innymi motocyklami kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -1% w pierwszym roku, -15% w drugim roku i +7% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Kawasaki Z 750?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Kawasaki Z 750. Raporty z testów tego modelu są często czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Kawasaki Z 750 Zdjęcia
Źródło: 1000PS






Pokaż więcej zdjęć


























