Triumph Scrambler 400 XC 2026
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Triumph Scrambler 400 XC 2026
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 89 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 64 mm |
| Moc maksymalna | 40 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 37.5 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 6500 obr./min |
| Stopień kompresji | 12 |
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
| Starter | Elektryczny |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej, Antihopping, Systemy sprzęgła |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Typ skrzyni biegów | Zmiana biegów |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Liczba taktów | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | DOHC |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 398 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Technologia | Duży tłok |
| Średnica | 43 mm |
| skok | 150 mm |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz dwuramienny |
|---|---|
| Amortyzator | Monoshock |
| skok | 150 mm |
| Regulacja | Obciążenie wstępne |
| Materiał | Aluminium |
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|---|
| Typ ramy | Obwód |
| kąt główki ramy | 23.2 stopień |
| wyprzedzenie przedniego koła | 108 mm |
Hamulce przednie
| typ budowy | Pojedyncza tarcza |
|---|---|
| Średnica | 320 mm |
| Tłok | Cztery tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
| Technologia | promieniowy |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 230 mm |
| Tłok | Pojedynczy tłok |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | ABS, Ride by Wire, Kontrola trakcji, Nowoczesna elektronika |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 100 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 90 % |
| średnica przedniej opony | 19 cal |
| Szerokość tylnej opony | 140 mm |
| Wysokość tylnej opony | 80 % |
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2117 mm |
| Szerokość | 901 mm |
| Wysokość | 1169 mm |
| Rozstaw osi | 1418 mm |
| Wysokość siedzenia od | 835 mm |
| Masa mokra (z ABS) | 186 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 13 l |
| Kategorie prawa jazdy | A2 |
| Zasięg | 342 km |
| łączna emisja CO2 | 85 g/km |
| Łączne zużycie paliwa | 3.8 l/100km |
| Norma Euro | Euro 5+ |
| Okres między przeglądami | 161000 km |
Wyposażenie
| wyposażenie | Gniazdo USB-C, Ładowanie i zasilanie |
|---|
Najnowsze artykuły 1000PS o Triumph Scrambler 400 XC
Cena Triumph Scrambler 400 XC
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Triumph Scrambler 400 XC Historia
Triumph Scrambler 400 XC 2025

40 KM
398 cm³
186 kg
35 926,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ opony Triumph Scrambler 400 XC
FAQ Triumph Scrambler 400 XC
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Triumph Scrambler 400 XC?
- Aktualna średnia cena za Triumph Scrambler 400 XC, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 32 530 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 51 km.
- Który motocykl jest lepszy? Triumph Scrambler 400 XC czy Triumph Scrambler 400 XC?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Triumph Scrambler 400 XC?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na dobrym poziomie. Na rynku jest dużo egzemplarzy Triumph Scrambler 400 XC.
- Jak popularny jest motocykl Triumph Scrambler 400 XC?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Triumph Scrambler 400 XC.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Triumph Scrambler 400 XC Zdjęcia
Źródło: 1000PS

















Pokaż więcej zdjęć


















