Zontes 368 D 2026
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Zontes 368 D 2026
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 38.7 KM |
|---|---|
| obr./min przy mocy maksymalnej | 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 40 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 6000 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.8 |
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
| Starter | Elektryczny |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Liczba taktów | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | DOHC |
| Chłodzenie | płyn |
| Smarowanie | Wymuszony |
| Pojemność skokowa | 368 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Średnica | 41 mm |
| Regulacja | Kompresja, Odbicie |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz dwuramienny |
|---|---|
| Amortyzator | Dual Shock |
| Regulacja | Obciążenie wstępne |
Hamulce przednie
| typ budowy | Pojedyncza tarcza |
|---|---|
| Średnica | 276 mm |
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 240 mm |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | ABS, Tryby jazdy, System monitorowania ciśnienia w oponach, Ride by Wire, Tempomat, Kontrola trakcji, Nowoczesna elektronika, TCS |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 120 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 70 % |
| średnica przedniej opony | 15 cal |
| Szerokość tylnej opony | 140 mm |
| Wysokość tylnej opony | 70 % |
| Średnica tylnej opony | 14 cal |
| Długość | 2025 mm |
| Szerokość | 790 mm |
| Wysokość | 1190 mm |
| Rozstaw osi | 1405 mm |
| Wysokość siedzenia od | 760 mm |
| Masa mokra (z ABS) | 175 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 12 l |
| Kategorie prawa jazdy | A2 |
| Zasięg | 342 km |
| łączna emisja CO2 | 80 g/km |
| Łączne zużycie paliwa | 3.5 l/100km |
| Prześwit | 150 mm |
Wyposażenie
| wyposażenie | Bluetooth, Łączność, System bezkluczykowy, Reflektory LED, Wyświetlacz TFT, Nowoczesna elektronika, Konfigurowalny wyświetlacz, Ładowanie i zasilanie, Komfort, Hamulec postojowy, Łączność, Oświetlenie, Schowek, Schowek, Szyba przednia |
|---|
Zontes 368 D Historia
Zontes 368 D 2025

38.7 KM
368 cm³
175 kg
FAQ opony Zontes 368 D
FAQ Zontes 368 D
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Zontes 368 D?
- Aktualna średnia cena za Zontes 368 D, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 23 000 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 0 km.
- Który skuter jest lepszy? Zontes 368 D czy Honda SH350i?
- Możesz porównać te dwie hulajnogi klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Zontes 368 D?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Scooter dostępność tego skutera jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy Zontes 368 D.
- Jak popularny jest skuter Zontes 368 D?
- Na rynku obserwuje się małe zapotrzebowanie na skuter Zontes 368 D.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów skuterów w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Zontes 368 D Zdjęcia
Źródło: 1000PS



















