Suzuki SV 1000
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Suzuki SV 1000 2006
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 120 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 996 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1435 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 810 mm |
| Masa sucha | 185 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 17 l |
| Prędkość maksymalna | 240 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Suzuki SV 1000
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Suzuki SV 1000 Historia
Suzuki SV 1000 2005
Suzuki SV 1000 2005
115 KM
996 cm³
185 kg
16 667,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla Suzuki SV 1000
FAQ Suzuki SV 1000
- Który motocykl jest lepszy? Suzuki SV 1000 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Suzuki SV 1000?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Suzuki SV 1000.
- Jak popularny jest motocykl Suzuki SV 1000?
- Na rynku obserwuje się średnie zapotrzebowanie na motocykl Suzuki SV 1000.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Suzuki SV 1000 Zdjęcia
Źródło: 1000PS

























