LiveWire One 2025
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja LiveWire One 2025
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | Elektryczny |
|---|---|
| Moc maksymalna | 86 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 113 Nm |
| przeniesienie napędu | Pas |
| Chłodzenie | płyn |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Technologia | Duży tłok |
| Marka | Showa |
| Średnica | 43 mm |
| skok | 115 mm |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz dwuramienny |
|---|---|
| Amortyzator | Monoshock |
| Marka | Showa |
| skok | 115 mm |
Podwozie
| Rama | Aluminium |
|---|---|
| Typ ramy | Twin Tube |
| kąt główki ramy | 24.5 stopień |
| wyprzedzenie przedniego koła | 109 mm |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Średnica | 300 mm |
| Tłok | Cztery tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
| Technologia | promieniowy, Monoblok |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 260 mm |
| Tłok | Dwa tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | ABS, Kontrola antypoślizgowa, Tryby jazdy, Kontrola trakcji, Anti-wheelie |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 120 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 70 % |
| średnica przedniej opony | 17 cal |
| Szerokość tylnej opony | 180 mm |
| Wysokość tylnej opony | 55 % |
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2145 mm |
| Szerokość | 8935 mm |
| Wysokość | 1090 mm |
| Rozstaw osi | 1490 mm |
| Wysokość siedzenia od | 795 mm |
| Masa mokra (z ABS) | 255 kg |
| Kategorie prawa jazdy | A |
| Zasięg | 225 km |
| Wydajność baterii (kilowatogodziny kWh) | 15.4 kWh |
Najnowsze artykuły 1000PS o LiveWire One
LiveWire One Historia
LiveWire One 2024

100 KM
255 kg
LiveWire One 2023

100 KM
254 kg
LiveWire One 2022

100 KM
254 kg
FAQ LiveWire One
- Który motocykl jest lepszy? LiveWire One czy Zero SR/F?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność LiveWire One?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy LiveWire One.
- Jak popularny jest motocykl LiveWire One?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl LiveWire One. Reporty z testów tego modelu są rzadko czytane na platformie 1000PS.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
LiveWire One Zdjęcia
Źródło: 1000PS






Pokaż więcej zdjęć



















