Kumpan 1954 Ri S
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.
Kluczowa specyfikacja Kumpan 1954 Ri S 2022
Silnik i układ napędowy
Hamulce przednie
| typ budowy | Pojedyncza tarcza |
|---|
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
|---|
Hamulec tylny
Wymiary i waga
| Długość | 1950 mm |
|---|
| Szerokość | 730 mm |
|---|
| Wysokość | 1215 mm |
|---|
| Rozstaw osi | 1354 mm |
|---|
| Wysokość siedzenia od | 850 mm |
|---|
| Masa sucha | 80 kg |
|---|
| Masa mokra | 110 kg |
|---|
| Prędkość maksymalna | 100 km/h |
|---|
| Zasięg | 120 km |
|---|
| Moc akumulatora (V) | 51 V |
|---|
| Pojemność akumulatora (amperogodziny Ah) | 29 Ah |
|---|
| Czy bateria jest wymienna? | Tak |
|---|
FAQ Kumpan 1954 Ri S
- Który skuter jest lepszy? Kumpan 1954 Ri S czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwie hulajnogi klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Kumpan 1954 Ri S?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Scooter dostępność tego skutera jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Kumpan 1954 Ri S.
- Jak popularny jest skuter Kumpan 1954 Ri S?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na skuter Kumpan 1954 Ri S.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów skuterów w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
Kumpan 1954 Ri S Zdjęcia