SWM Super Dual 650
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

Sleutelspecificatie SWM Super Dual 650 2018
Motor en aandrijflijn
| Boring | 100 mm |
|---|---|
| Slag | 76.4 mm |
| Brandstofsysteem | Injectie |
| Starter | Elektrisch |
| Type koppeling | Multiplate in oliebad |
| Ontsteking | Digitaal |
| Transmissie | Ketting |
| Transmissie | Versnellingspook |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Cilinders | 1 |
| Takten | Viertakt |
| Koeling | vloeibaar |
| Smering | Dry-sumpsysteem |
| Cilinderinhoud | 600 cc |
Voorwielophanging
| Voorwielophanging | Omgekeerde telescoopvork |
|---|---|
| Merk | Marzocchi |
| Diameter | 45 mm |
Achterwielophanging
| Wielophanging | Zwenkarm |
|---|---|
| Schokbreker | Monoshock |
| Merk | Sachs |
Remmen voorzijde
| Type | Enkele schijf |
|---|---|
| Diameter | 320 mm |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|---|
| Diameter | 300 mm |
Afmetingen en gewichten
| Breedte voorband | 110 mm |
|---|---|
| Hoogte voorband | 80 % |
| Diameter voorband | 19 inch |
| Breedte achterbanden | 140 mm |
| Hoogte achterband | 80 % |
| Diameter achterband | 17 inch |
| Wielbasis | 1465 mm |
| Zithoogte | 890 mm |
| Drooggewicht | 159 kg |
| Inhoud brandstoftank | 19 l |
SWM Super Dual 650 Geschiedenis
SWM Super Dual 650 2017

600 cc
159 kg
SWM Super Dual 650 2016

600 cc
159 kg
FAQ banden SWM Super Dual 650
FAQ SWM Super Dual 650
- Wat is de huidige marktprijs van de SWM Super Dual 650?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een SWM Super Dual 650, bouwjaar 2019, is 7.080 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 0 km.
- Welke is beter? SWM Super Dual 650 of Yamaha Tenere 700?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de SWM Super Dual 650?
- In vergelijking met andere Supermoto motoren is de beschikbaarheid zeer slecht. Er zijn heel weinig SWM Super Dual 650 motoren op de markt.
- Hoe populair is de SWM Super Dual 650?
- Er is weinig vraag naar een SWM Super Dual 650 op de markt.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
TOP vergelijkingen
SWM Super Dual 650 Afbeeldingen
Bron: 1000PS

































