BMW F 800 R 2011
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

Sleutelspecificatie BMW F 800 R 2011
Motor en aandrijflijn
| Boring | 82 mm |
|---|---|
| Slag | 75.6 mm |
| Motorvermogen | 87 HP |
| Toerental bij max. Vermogen | 8000 rpm |
| Koppel | 86 Nm |
| Rpm bij koppel | 6000 rpm |
| Compressieverhouding | 12 |
| Type koppeling | Multiplate in oliebad |
| Transmissie | Ketting |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Cilinders | 2 |
| Beroertes | Viertakt |
| Smering | Dry-sumpsysteem |
| Verschuiving | 798 ccm |
Achterwielophanging
| Wielophanging | Zwenkarm |
|---|
Onderstel
| Frame | Aluminium |
|---|---|
| Frametype | Twin Tube, motor als dragend framedeel |
Remmen voorzijde
| Type | Dubbele schijf |
|---|---|
| Zuiger | Vier zuigers |
| Schokmontage | Vaste remklauw |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|---|
| Zuiger | Enkele zuiger |
| Schokmontage | Zwevende remklauw |
Afmetingen en gewichten
| Breedte voorband | 120 mm |
|---|---|
| Hoogte voorband | 70 % |
| Breedte achterbanden | 180 mm |
| Hoogte achterband | 55 % |
| Lengte | 2145 mm |
| Breedte | 905 mm |
| Wielbasis | 1520 mm |
| Zithoogte | 800 mm |
| Drooggewicht | 177 kg |
| Leeggewicht | 199 kg |
| Inhoud brandstoftank | 16 l |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Licentiecompliantie | A |
Prijs BMW F 800 R
Modeljaar
Huidige gemiddelde marktprijzen
BMW F 800 R Geschiedenis
BMW F 800 R 2019

90 Pk
798 cc
177 kg
€ 9.366,00gem. marktprijs
BMW F 800 R 2018

90 Pk
798 cc
177 kg
€ 8.073,00gem. marktprijs
BMW F 800 R 2017

90 Pk
798 cc
177 kg
€ 7.931,00gem. marktprijs
BMW F 800 R 2016

90 Pk
798 cc
177 kg
€ 6.690,00gem. marktprijs
BMW F 800 R 2015

90 Pk
798 cc
177 kg
€ 7.305,00gem. marktprijs
BMW F 800 R 2014

87 Pk
798 cc
177 kg
€ 6.536,00gem. marktprijs
BMW F 800 R 2013

87 Pk
798 cc
177 kg
€ 6.079,00gem. marktprijs
BMW F 800 R 2012

87 Pk
798 cc
177 kg
€ 5.783,00gem. marktprijs
BMW F 800 R 2011

87 Pk
798 cc
177 kg
€ 5.948,00gem. marktprijs
BMW F 800 R 2010

87 Pk
798 cc
177 kg
€ 5.569,00gem. marktprijs
BMW F 800 R 2009

87 Pk
798 cc
177 kg
€ 4.964,00gem. marktprijs
Alternatieven voor BMW F 800 R
FAQ BMW F 800 R
- Wat is de huidige marktprijs van de BMW F 800 R?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een BMW F 800 R, bouwjaar 2017, is 8.310 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 5.719 km.
- Welke is beter? BMW F 800 R of {AlternativeBrandModel}?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de BMW F 800 R?
- In vergelijking met andere Naked bike motoren is de beschikbaarheid zeer goed. Er zijn heel veel BMW F 800 R motoren op de markt.
- Hoe stabiel is de prijs van een gebruikte BMW F 800 R? Hoe zit het met de prijstrend?
- Kijkend naar het bouwjaar 2016, was de prijsstabiliteit van een BMW F 800 R normaal in vergelijking met andere Naked bike motoren. De prijstrend was -6% in het eerste jaar, TrendSecondYear}% in het tweede jaar en TrendThirdYear}% in het derde jaar.
- Hoe populair is de BMW F 800 R?
- Er is zeer veel vraag naar een BMW F 800 R op de markt. Testrapporten van dit model worden heel vaak gelezen op het platform van 1000PS.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
TOP vergelijkingen
BMW F 800 R Afbeeldingen
Bron: 1000PS






Bekijk meer afbeeldingen
































