BMW R 1200 R 2008
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

Sleutelspecificatie BMW R 1200 R 2008
Motor en aandrijflijn
| Motorvermogen | 109 HP |
|---|---|
| Transmissie | cardan |
| Cilinders | 2 |
| Beroertes | Viertakt |
| Koeling | Olie-lucht |
| Verschuiving | 1170 ccm |
Afmetingen en gewichten
| Wielbasis | 1495 mm |
|---|---|
| Zithoogte | 800 mm |
| Drooggewicht | 198 kg |
| Inhoud brandstoftank | 18 l |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Licentiecompliantie | A |
Prijs BMW R 1200 R
Modeljaar
Huidige gemiddelde marktprijzen
BMW R 1200 R Geschiedenis
BMW R 1200 R 2018

125 Pk
1170 cc
231 kg
€ 11.848,00gem. marktprijs
BMW R 1200 R 2017

125 Pk
1170 cc
231 kg
€ 11.493,00gem. marktprijs
BMW R 1200 R 2016

125 Pk
1170 cc
231 kg
€ 10.803,00gem. marktprijs
BMW R 1200 R 2015

125 Pk
1170 cc
231 kg
€ 11.846,00gem. marktprijs
BMW R 1200 R 2014

110 Pk
1170 cc
223 kg
€ 10.425,00gem. marktprijs
BMW R 1200 R 2013

110 Pk
1170 cc
223 kg
€ 7.936,00gem. marktprijs
BMW R 1200 R 2012

110 Pk
1170 cc
223 kg
€ 9.051,00gem. marktprijs
BMW R 1200 R 2011

110 Pk
1170 cc
223 kg
€ 9.323,00gem. marktprijs
BMW R 1200 R 2010

109 Pk
1170 cc
198 kg
€ 7.037,00gem. marktprijs
BMW R 1200 R 2009

109 Pk
1170 cc
223 kg
€ 6.522,00gem. marktprijs
BMW R 1200 R 2008

109 Pk
1170 cc
198 kg
€ 7.606,00gem. marktprijs
BMW R 1200 R 2007

109 Pk
1170 cc
198 kg
€ 6.624,00gem. marktprijs
Alternatieven voor BMW R 1200 R
FAQ BMW R 1200 R
- Wat is de huidige marktprijs van de BMW R 1200 R?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een BMW R 1200 R, bouwjaar 2018, is 11.760 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 15.506 km.
- Welke is beter? BMW R 1200 R of {AlternativeBrandModel}?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de BMW R 1200 R?
- In vergelijking met andere Naked bike motoren is de beschikbaarheid zeer goed. Er zijn heel veel BMW R 1200 R motoren op de markt.
- Hoe stabiel is de prijs van een gebruikte BMW R 1200 R? Hoe zit het met de prijstrend?
- Kijkend naar het bouwjaar 2018, was de prijsstabiliteit van een BMW R 1200 R goed in vergelijking met andere Naked bike motoren. De prijstrend was -5% in het eerste jaar, TrendSecondYear}% in het tweede jaar en TrendThirdYear}% in het derde jaar.
- Hoe populair is de BMW R 1200 R?
- Er is zeer veel vraag naar een BMW R 1200 R op de markt. Testrapporten van dit model worden heel vaak gelezen op het platform van 1000PS.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
TOP vergelijkingen
BMW R 1200 R Afbeeldingen
Bron: 1000PS
Bekijk meer afbeeldingen




























