KTM 990 Adventure S 2007
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

Sleutelspecificatie KTM 990 Adventure S 2007
Motor en aandrijflijn
| Motorvermogen | 98 HP |
|---|---|
| Transmissie | Ketting |
| Cilinders | 2 |
| Beroertes | Viertakt |
| Koeling | vloeibaar |
| Verschuiving | 999 ccm |
Afmetingen en gewichten
| Wielbasis | 1570 mm |
|---|---|
| Zithoogte | 895 mm |
| Drooggewicht | 199 kg |
| Inhoud brandstoftank | 22 l |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Licentiecompliantie | A |
Prijs KTM 990 Adventure S
Modeljaar
Huidige gemiddelde marktprijzen
KTM 990 Adventure S Geschiedenis
KTM 990 Adventure S 2009

98 Pk
999 cc
KTM 990 Adventure S 2008

98 Pk
999 cc
199 kg
€ 5.807,00gem. marktprijs
KTM 990 Adventure S 2007

98 Pk
999 cc
199 kg
€ 8.568,00gem. marktprijs
KTM 990 Adventure S 2006

98 Pk
999 cc
199 kg
€ 7.756,00gem. marktprijs
Alternatieven voor KTM 990 Adventure S
FAQ KTM 990 Adventure S
- Welke is beter? KTM 990 Adventure S of {AlternativeBrandModel}?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de KTM 990 Adventure S?
- In vergelijking met andere Enduro motorcycle motoren is de beschikbaarheid zeer slecht. Er zijn heel weinig KTM 990 Adventure S motoren op de markt.
- Hoe stabiel is de prijs van een gebruikte KTM 990 Adventure S? Hoe zit het met de prijstrend?
- Kijkend naar het bouwjaar 2008, was de prijsstabiliteit van een KTM 990 Adventure S goed in vergelijking met andere Enduro motorcycle motoren. De prijstrend was -0% in het eerste jaar, TrendSecondYear}% in het tweede jaar en TrendThirdYear}% in het derde jaar.
- Hoe populair is de KTM 990 Adventure S?
- Er is een gemiddelde vraag naar een KTM 990 Adventure S op de markt. Testrapporten van dit model worden gemiddeld vaak gelezen op het platform van 1000PS.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.




























