Ducati 749 dark 2005
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

Sleutelspecificatie Ducati 749 dark 2005
Motor en aandrijflijn
| Motorvermogen | 108 HP |
|---|---|
| Transmissie | Ketting |
| Cilinders | 2 |
| Beroertes | Viertakt |
| Koeling | vloeibaar |
| Verschuiving | 748 ccm |
Afmetingen en gewichten
| Wielbasis | 1420 mm |
|---|---|
| Zithoogte | 780 mm |
| Drooggewicht | 188 kg |
| Inhoud brandstoftank | 15.5 l |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Licentiecompliantie | A |
Ducati 749 dark Geschiedenis
Ducati 749 dark 2006

108 Pk
748 cc
188 kg
Ducati 749 dark 2005

108 Pk
748 cc
188 kg
FAQ Ducati 749 dark
- Wat is de huidige marktprijs van de Ducati 749 dark?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een Ducati 749 dark, bouwjaar 2005, is 5.660 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 14.898 km.
- Welke is beter? Ducati 749 dark of {AlternativeBrandModel}?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de Ducati 749 dark?
- In vergelijking met andere Supersport motoren is de beschikbaarheid zeer slecht. Er zijn heel weinig Ducati 749 dark motoren op de markt.
- Hoe populair is de Ducati 749 dark?
- Er is weinig vraag naar een Ducati 749 dark op de markt.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.























