Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.
Sleutelspecificatie Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition 2025
Motor en aandrijflijn
| Motortype | In lijn met een 270° krukas |
|---|---|
| Boring | 97.6 mm |
| Slag | 80 mm |
| Motorvermogen | 90 HP |
| Toerental bij max. Vermogen | 7000 rpm |
| Koppel | 110 Nm |
| Rpm bij koppel | 4250 rpm |
| Compressieverhouding | 11 |
| Brandstofsysteem | Injectie |
| Starter | Elektrisch |
| Type koppeling | Multiplate in oliebad, Antihopping, |
| Transmissie | Ketting |
| Transmissie | Versnellingspook |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Cilinders | 2 |
| Beroertes | Viertakt |
| Aantal kleppen per cilinder | 4 |
| Kleppen | OHC |
| Koeling | vloeibaar |
| Verschuiving | 1200 ccm |
Voorwielophanging
| Voorwielophanging | Omgekeerde telescoopvork |
|---|---|
| Merk | Marzocchi |
| Diameter | 45 mm |
| Reizen | 250 mm |
| Aanpassing | Compressie, Voorladen, Rebound |
Achterwielophanging
| Wielophanging | Zwenkarm |
|---|---|
| Schokbreker | Dual Shock |
| Merk | Öhlins |
| Reizen | 250 mm |
| Aanpassing | Compressie, Voorladen, Rebound |
| Materiaal | Aluminium |
Onderstel
| Frame | Staal |
|---|---|
| Frametype | Centrale buis |
| Hoek voorvork | 26.9 graad |
| Spoor | 129.2 mm |
Remmen voorzijde
| Type | Dubbele schijf |
|---|---|
| Diameter | 320 mm |
| Zuiger | Vier zuigers |
| Schokmontage | Zwevende remklauw |
| Activering | Hydraulisch |
| Technologie | radiaal |
| Merk | Brembo |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|---|
| Diameter | 255 mm |
| Zuiger | Enkele zuiger |
| Schokmontage | Zwevende remklauw |
| Merk | Nissin |
Assistentiesystemen
| Geavanceerde rijhulpsystemen | ABS, Rijmodi, Bochten-ABS, Ride-by-Wire, Cruisecontrol, Tractiecontrole, |
|---|
Afmetingen en gewichten
| Breedte voorband | 90 mm |
|---|---|
| Hoogte voorband | 90 % |
| Diameter voorband | 21 inch |
| Breedte achterbanden | 150 mm |
| Hoogte achterband | 70 % |
| Diameter achterband | 17 inch |
| Lengte | 2330 mm |
| Breedte | 905 mm |
| Hoogte | 1250 mm |
| Wielbasis | 1570 mm |
| Zithoogte | 845 mm |
| Zithoogte tot tot | 870 mm |
| Leeggewicht (met ABS) | 230 kg |
| Inhoud brandstoftank | 15 l |
| Topsnelheid | 176 km/u |
| Licentiecompliantie | A |
| Bereik | 347 km |
| Gecombineerde CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik | 4.6 l/100km |
| Stationair geluid | 91 dB |
Apparatuur
| Apparatuur | LED-koplampen, TFT-scherm, , |
|---|
FAQ banden Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition
- Welke banden worden momenteel aanbevolen door de redactie van 1000PS voor dit model?
Goedkope sportieve allrounder
Voor het dagelijkse woon-werkverkeer en korte ritjes in het weekend. Sportieve banden vanaf de tweede rij - goede prijs/prestatieverhouding.
FAQ Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition
- Welke is beter? Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition of {AlternativeBrandModel}?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition?
- In vergelijking met andere Naked bike motoren is de beschikbaarheid zeer slecht. Er zijn heel weinig Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition motoren op de markt.
- Hoe populair is de Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition?
- Er is zeer weinig vraag naar een Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition op de markt.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
TOP vergelijkingen
Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition Afbeeldingen
Bron: 1000PS



























