Honda WN7
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda WN7 2026 Ervaringen en beoordeling door experts
Der Horvath
De Honda WN7 voelt aan als een klassieke Honda Naked Bike wat betreft zitpositie, rijgedrag en rijprestaties. Zijn toegankelijkheid, stabiliteit in snelle bochten, intuïtieve Recuperatie en volwassen totaalpakket zijn bijzonder prettig. Bovendien is CCS2 een echt technisch argument. Maar: Honda heeft een aantal praktische zwakke punten - geen opbergruimte, USB-C is moeilijk bereikbaar, geen parkeerrem en een snelheidsbegrenzer zonder override, waar cruise control handig zou zijn geweest. Al met al is de WN7 een sterke instapper van Honda in de klasse van elektrische motoren - vooral voor iedereen die bewust elektrisch wil bestuurder, maar niet zonder het vertrouwde motorgevoel wil.

Sleutelspecificatie Honda WN7 2026
Motor en aandrijflijn
| Motortype | Elektrisch |
|---|---|
| Motorvermogen | 24 HP |
| Koppel | 100 Nm |
| Transmissie | Riem |
| Kan worden beperkt voor A2-licentie | Ja |
Voorwielophanging
| Voorwielophanging | Omgekeerde telescoopvork |
|---|---|
| Diameter | 43 mm |
| Reizen | 120 mm |
Achterwielophanging
| Wielophanging | Enkele zwenkarm |
|---|---|
| Schokbreker | Monoshock |
| Reizen | 120 mm |
Onderstel
| Hoek voorvork | 25 graad |
|---|---|
| Spoor | 99 mm |
Remmen voorzijde
| Type | Dubbele schijf |
|---|---|
| Diameter | 296 mm |
| Zuiger | Dubbele zuiger |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|---|
| Diameter | 256 mm |
| Zuiger | Enkele zuiger |
Assistentiesystemen
| Geavanceerde rijhulpsystemen | ABS |
|---|
Afmetingen en gewichten
| Breedte voorband | 120 mm |
|---|---|
| Hoogte voorband | 70 % |
| Diameter voorband | 17 inch |
| Breedte achterbanden | 150 mm |
| Hoogte achterband | 60 % |
| Diameter achterband | 17 inch |
| Lengte | 2156 mm |
| Breedte | 826 mm |
| Hoogte | 1085 mm |
| Wielbasis | 1480 mm |
| Zithoogte | 800 mm |
| Drooggewicht (met ABS) | 217 kg |
| Topsnelheid | 129 km/u |
| Licentiecompliantie | A2, A |
| Bereik | 140 km |
| Batterijvermogen (Volt V) | 349.44 V |
| Oplaadstekker | CCS, Type 2 |
| Batterijprestaties (kilowattuur kWh) | 9.3 kWh |
| Bodemvrijheid | 139 mm |
Apparatuur
| Apparatuur | Connectiviteit, Sleutelloos systeem, LED-dagrijverlichting, LED-koplampen, TFT-scherm, USB-C aansluiting, , , , |
|---|
Laatste 1000PS-motorartikelen over Honda WN7
Prijs Honda WN7
FAQ Honda WN7
- Wat is de huidige marktprijs van de Honda WN7?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een Honda WN7, bouwjaar 2026, is 16.030 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 0 km.
- Welke is beter? Honda WN7 of {AlternativeBrandModel}?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de Honda WN7?
- In vergelijking met andere Naked bike motoren is de beschikbaarheid normaal. Er zijn een gemiddeld aantal Honda WN7 motoren beschikbaar op de markt.
- Hoe populair is de Honda WN7?
- Er is zeer weinig vraag naar een Honda WN7 op de markt. Testrapporten van dit model worden nauwelijk gelezen op het platform van 1000PS.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
TOP vergelijkingen
Honda WN7 Afbeeldingen
Bron: 1000PS
































