Benda Napoleonbob 250 2026
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

Sleutelspecificatie Benda Napoleonbob 250 2026
Motor en aandrijflijn
| Motortype | V |
|---|---|
| Boring | 53.5 mm |
| Slag | 55.4 mm |
| Motorvermogen | 26 pk |
| Toerental bij max. Vermogen | 9000 rpm |
| Koppel | 25 Nm |
| Rpm bij koppel | 5500 rpm |
| Compressieverhouding | 11.8 |
| Brandstofsysteem | Injectie |
| Starter | Elektrisch |
| Type koppeling | Multiplate in oliebad, Antihopping, Koppelingssystemen |
| Transmissie | Ketting |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Cilinders | 2 |
| Takten | Viertakt |
| Aantal kleppen per cilinder | 4 |
| Koeling | vloeibaar |
| Cilinderinhoud | 249 cc |
Voorwielophanging
| Veerweg | 75 mm |
|---|
Achterwielophanging
| Wielophanging | Zwenkarm |
|---|---|
| Schokbreker | Dual Shock |
| Veerweg | 38 mm |
| Materiaal | Staal |
Onderstel
| Frame | Staal |
|---|
Remmen voorzijde
| Type | Enkele schijf |
|---|---|
| Diameter | 320 mm |
| Zuiger | Vier zuigers |
| Activering | Hydraulisch |
| Technologie | radiaal |
Remmen achterzijde
| Type | Schijf |
|---|---|
| Diameter | 260 mm |
| Zuiger | Dubbele zuiger |
Assistentiesystemen
| Geavanceerde rijhulpsystemen | ABS, Anti-Slip-Regeling, Tractiecontrole |
|---|
Afmetingen en gewichten
| Breedte voorband | 130 mm |
|---|---|
| Hoogte voorband | 80 % |
| Diameter voorband | 18 inch |
| Breedte achterbanden | 160 mm |
| Hoogte achterband | 70 % |
| Diameter achterband | 18 inch |
| Lengte | 2320 mm |
| Breedte | 810 mm |
| Hoogte | 1030 mm |
| Wielbasis | 1540 mm |
| Zithoogte | 748 mm |
| Zithoogte tot | 748 mm |
| Leeggewicht | 195 kg |
| Leeggewicht (met ABS) | 195 kg |
| Inhoud brandstoftank | 9 l |
| Bereik | 306 km |
| Gecombineerde CO2-uitstoot | 71 g/km |
| Gecombineerd brandstofverbruik | 3.1 l/100km |
| Stationair geluid | 94 dB |
| Euro-norm | Euro 5+ |
| Bodemvrijheid | 120 mm |
Uitrusting
| Apparatuur | TFT-scherm, Moderne elektronica |
|---|
Laatste 1000PS-motorartikelen over Benda Napoleonbob 250
Prijs Benda Napoleonbob 250
Modeljaar
Huidige gemiddelde marktprijzen
Benda Napoleonbob 250 Geschiedenis
Benda Napoleonbob 250 2025

26 pk
249 cc
182 kg
FAQ banden Benda Napoleonbob 250
FAQ Benda Napoleonbob 250
- Wat is de huidige marktprijs van de Benda Napoleonbob 250?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een Benda Napoleonbob 250, bouwjaar 2026, is 5.940 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 0 km.
- Welke is beter? Benda Napoleonbob 250 of Benda Rock 125?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de Benda Napoleonbob 250?
- Vergeleken met andere Chopper/Cruiser motoren is de beschikbaarheid goed. Er zijn veel Benda Napoleonbob 250 motoren op de markt.
- Hoe populair is de Benda Napoleonbob 250?
- Er is weinig vraag naar een Benda Napoleonbob 250 op de markt. Testrapporten van dit model worden nauwelijk gelezen op het platform van 1000PS.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
TOP vergelijkingen
Benda Napoleonbob 250 Afbeeldingen
Bron: 1000PS





Bekijk meer afbeeldingen












