Honda CUV e: 2026
Vind technische gegevens, prijzen en reviews.

Sleutelspecificatie Honda CUV e: 2026
Motor en aandrijflijn
| Motortype | Elektrisch |
|---|---|
| Motorvermogen | 8.1 pk |
| Starter | Elektrisch |
Voorwielophanging
| Voorwielophanging | Telescoopvork |
|---|---|
| Diameter | 31 mm |
Achterwielophanging
| Wielophanging | Zwenkunit |
|---|---|
| Schokbreker | Monoshock |
Remmen voorzijde
| Type | Enkele schijf |
|---|
Remmen achterzijde
| Type | Trommel |
|---|
Assistentiesystemen
| Geavanceerde rijhulpsystemen | ABS, Rijmodi, Gecombineerd remsysteem, Moderne elektronica |
|---|
Afmetingen en gewichten
| Diameter voorband | 12 inch |
|---|---|
| Diameter achterband | 12 inch |
| Zithoogte | 766 mm |
| Topsnelheid | 83 km/u |
| Licentiecompliantie | A1 |
| Bereik | 70 km |
| Batterijvermogen (Volt V) | 48 V |
| Is de batterij uitneembaar? | Ja |
| Oplaadstekker | Schuko |
| Batterijprestaties (kilowattuur kWh) | 2.6 kWh |
| Bodemvrijheid | 210 mm |
Uitrusting
| Apparatuur | Connectiviteit, Sleutelloos systeem, LED-koplampen, TFT-scherm, USB-C aansluiting, Moderne elektronica, Laden & stroom, Comfort, Verlichting |
|---|
Laatste 1000PS-motorartikelen over Honda CUV e:
Prijs Honda CUV e:
Modeljaar
Huidige gemiddelde marktprijzen
Honda CUV e: Geschiedenis
Honda CUV e: 2025

8.1 pk
FAQ Honda CUV e:
- Wat is de huidige marktprijs van de Honda CUV e:?
- De huidige gemiddelde marktprijs van een Honda CUV e:, bouwjaar 2026, is 4.980 EUR met een gemiddelde kilometerstand van 6 km.
- Welke is beter? Honda CUV e: of NIU NQiX 500?
- Deze twee motoren kun je hier vergelijken. Alle voor- en nadelen van het vergelijkbare model vind je hier.
- Hoe zit het met de beschikbaarheid van de Honda CUV e:?
- In vergelijking met andere Scooter motoren is de beschikbaarheid zeer goed. Er zijn heel veel Honda CUV e: motoren op de markt.
- Hoe populair is de Honda CUV e:?
- Er is weinig vraag naar een Honda CUV e: op de markt. Testrapporten van dit model worden nauwelijk gelezen op het platform van 1000PS.
- Wat is de gegevensbron voor de inhoud op deze pagina?
- De gegevens komen uit het online motormagazine '1000PS'. 1000PS werd opgericht in 2001. Het bedrijf is gevestigd in Oostenrijk. Het grootste deel van de inhoud is in het Duits gepubliceerd. Het team presenteert echter ook motortestvideo's in het Engels op YouTube. Hier vind je 1000PS op Instagram.
TOP vergelijkingen
Honda CUV e: Afbeeldingen
Bron: 1000PS












Bekijk meer afbeeldingen







