Indian Scout Bobber 1131 2020
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Indian Scout Bobber 1131 2020
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | V |
|---|---|
| Furat | 99 mm |
| Löket | 74 mm |
| Max. Teljesítmény | 100 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8100 ford./perc |
| Nyomaték | 98 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 5900 ford./perc |
| Kompresszióarány | 10.7 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Dőlésszög | 60 |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Véghajtás | Öv |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 1133 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 41 mm |
| Rugóút | 120 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
| Rugóút | 50 mm |
Váz
| Kormányzási tengely szöge | 61 fok |
|---|---|
| Kormányutánfutás | 120 mm |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 298 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 298 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 130 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 90 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 16 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 150 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 80 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 16 hüvelyk |
| Hosszúság | 2222 mm |
| Tengelytáv | 1575 mm |
| Ülésmagasság -tól | 662 mm |
| Száraz tömeg (ABS-el) | 252 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 12.5 l |
Ár Indian Scout Bobber 1131
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Indian Scout Bobber 1131 Előzmények
Indian Scout Bobber 1131 2024

100 HP
1133 ccm
252 kg
Indian Scout Bobber 1131 2023

100 HP
1133 ccm
252 kg
7 594 218,00 Ftátlagos piaci ár
Indian Scout Bobber 1131 2022

100 HP
1133 ccm
252 kg
8 324 930,00 Ftátlagos piaci ár
Indian Scout Bobber 1131 2021

100 HP
1133 ccm
252 kg
7 229 673,00 Ftátlagos piaci ár
Indian Scout Bobber 1131 2020

100 HP
1133 ccm
252 kg
6 771 051,00 Ftátlagos piaci ár
Indian Scout Bobber 1131 2019

94 HP
1133 ccm
247 kg
5 873 678,00 Ftátlagos piaci ár
Indian Scout Bobber 1131 2018

94 HP
1133 ccm
247 kg
7 026 517,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Indian Scout Bobber 1131
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Tourer és cruiser
A nagy futásteljesítmény és a menő megjelenés nagyon fontos, a nedves tapadás ugyanolyan üdvözlendő. A hangsúly a túra alkalmasságon van, és kevésbé a sportosságon.
Alternatívák a Indian Scout Bobber 1131
GYIK Indian Scout Bobber 1131
- Mennyi az Indian Scout Bobber 1131 aktuális piaci ára?
- Egy 2022-es Indian Scout Bobber 1131, amely átlagosan 1 924 kilométert futott, jelenleg átlagosan 7 181 660 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Indian Scout Bobber 1131 vagy egy Triumph Bonneville Bobber?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Indian Scout Bobber 1131 modell hozzáférhetősége?
- A Chopper/Cruiser-típusú motorokhoz mérten az Indian Scout Bobber 1131 modell elérhetősége jó. Sok Indian Scout Bobber 1131 található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt az Indian Scout Bobber 1131?
- Erős a kereslet a piacon az Indian Scout Bobber 1131 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Indian Scout Bobber 1131 Képek
Forrás: 1000PS
























További képek megjelenítése


















