VR VR Cross 2014
Műszaki adatok, árak és vélemények.
Kulcs Specifikáció VR VR Cross 2014
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 11.5 HP |
|---|
| Nyomaték | 30 Nm |
|---|
| Véghajtás | Lánc |
|---|
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|
| Márka | Marzocchi |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Lengéscsillapító | Monoshock |
|---|
| Márka | Marzocchi |
|---|
Fékek elöl
Fékek hátul
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 19 hüvelyk |
|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
|---|
| Tengelytáv | 1310 mm |
|---|
| Ülésmagasság -tól | 915 mm |
|---|
| Súly menetkész állapotban | 95 kg |
|---|
| Legnagyobb sebesség | 70 km/h |
|---|
GYIK VR VR Cross
- Mennyi a VR VR Cross aktuális piaci ára?
- Egy 2014-es VR VR Cross, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 3 568 410 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy VR VR Cross vagy egy BMW F 900 XR?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a VR VR Cross modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a VR VR Cross modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű VR VR Cross motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a VR VR Cross?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a VR VR Cross iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
VR VR Cross Képek