Kawasaki W800 2021
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Kawasaki W800 2021
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Sor |
|---|---|
| Furat | 77 mm |
| Löket | 83 mm |
| Max. Teljesítmény | 48 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 6000 ford./perc |
| Nyomaték | 62.9 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 4800 ford./perc |
| Kompresszióarány | 8.4 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Gyújtás | Digitális |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 5 |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepvezérlés | OHC |
| Hűtés | Air |
| Lökettérfogat | 773 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 41 mm |
| Rugóút | 130 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
| Felvétel | közvetlen |
| Rugóút | 107 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
| Anyag | Acél |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Dupla bölcső |
| Kormányutánfutás | 94 mm |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 320 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 270 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 100 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 90 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 130 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 80 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
| Hosszúság | 2135 mm |
| Szélesség | 925 mm |
| Magasság | 1120 mm |
| Tengelytáv | 1465 mm |
| Ülésmagasság -tól | 770 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 217 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 15 l |
| Jogosítvány típusok | A2 |
Ár Kawasaki W800
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Kawasaki W800 Előzmények
Kawasaki W800 2025

48 HP
773 ccm
221 kg
3 490 956,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki W800 2024

48 HP
773 ccm
217 kg
3 625 582,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki W800 2023

48 HP
773 ccm
217 kg
3 756 153,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki W800 2022

48 HP
773 ccm
217 kg
3 038 011,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki W800 2021

48 HP
773 ccm
217 kg
3 948 361,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki W800 2020

48 HP
773 ccm
217 kg
2 836 478,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki W800 2017

48 HP
773 ccm
216 kg
Kawasaki W800 2016

48 HP
773 ccm
216 kg
Kawasaki W800 2015

48 HP
773 ccm
216 kg
Kawasaki W800 2014

48 HP
773 ccm
216 kg
Kawasaki W800 2013

48 HP
773 ccm
216 kg
Kawasaki W800 2012

48 HP
773 ccm
216 kg
2 750 106,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki W800 2011

773 ccm
216 kg
GYIK gumiabroncsok Kawasaki W800
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Olcsó sportos mindenes
A napi munkába járáshoz és rövid hétvégi túrákhoz. Sportos gumik a második sorból - jó ár/teljesítmény arány.
Alternatívák a Kawasaki W800
GYIK Kawasaki W800
- Mennyi a Kawasaki W800 aktuális piaci ára?
- Egy 2025-ös Kawasaki W800, amely átlagosan 1 260 kilométert futott, jelenleg átlagosan 3 877 060 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Kawasaki W800 vagy egy Triumph Bonneville T120?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Kawasaki W800 modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Kawasaki W800 modell elérhetősége jó. Sok Kawasaki W800 található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Kawasaki W800 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2019 gyártási évét, akkor a Kawasaki W800 árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon rossz volt. Az árak alakulása az első évben -23%, a második évben +9% és a harmadik évben pedig -2% volt.
- Mennyire közkedvelt a Kawasaki W800?
- Erős a kereslet a piacon a Kawasaki W800 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Kawasaki W800 Képek
Forrás: 1000PS













További képek megjelenítése















