Yamaha WR125R
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Yamaha WR125R 2026 Tapasztalatok és szakértői tesztek
FunkyFrankee
A Yamaha WR 125R a legsokoldalúbb 125-ös, amit mostanában motoroztunk. Városban és terepen egyaránt kiválóan teljesít, de vidéken ismerned kell a határait. A VVA motor alulról nyomással, felülrol pedig pörgo erovel lep meg. 4 990 frankért egy igazi japán motorkerékpárt kapunk, amiben tényleg van tartalom. Ha egy A1-es endurót keresel, amely többre is képes, mint csak eljutni A-ból B-be, akkor ez a motor neked való.

Kulcs Specifikáció Yamaha WR125R 2026
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Sor |
|---|---|
| Furat | 52 mm |
| Löket | 58.7 mm |
| Max. Teljesítmény | 14.5 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 10000 ford./perc |
| Nyomaték | 11.3 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 6500 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11.2 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Gyújtás | Tranzisztor |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | OHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 125 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | Kayaba |
| Átmérő | 41 mm |
| Rugóút | 215 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Felvétel | Elterelés |
| Márka | Kayaba |
| Rugóút | 187 mm |
| Anyag | Alumínium |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Egyetlen bölcső |
| Kormányzási tengely szöge | 28.2 fok |
| Kormányutánfutás | 117 mm |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 267 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
| Működtetés | Hidraulikus |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 220 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS, Motorvezérlés, Változó szelepvezérlés |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 21 hüvelyk |
|---|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
| Hosszúság | 2160 mm |
| Szélesség | 840 mm |
| Magasság | 1195 mm |
| Tengelytáv | 1430 mm |
| Ülésmagasság -tól | 875 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 138 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 8.1 l |
| Max. megtehető táv | 320 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 55 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 2.3 l/100km |
| Földtávolság | 240 mm |
Felszereltség
| Felszereltség | LED-fényszórók, Csatlakoztathatóság, Világítás |
|---|
Ár Yamaha WR125R
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Yamaha WR125R Előzmények
Yamaha WR125R 2017

15 HP
124.7 ccm
133 kg
Yamaha WR125R 2016

15 HP
124.7 ccm
133 kg
1 558 339,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha WR125R 2015

15 HP
124.7 ccm
133 kg
1 011 724,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha WR125R 2014

15 HP
124.7 ccm
133 kg
Yamaha WR125R 2013

15 HP
124.7 ccm
133 kg
Yamaha WR125R 2012

15 HP
124.7 ccm
133 kg
Yamaha WR125R 2011

15 HP
124.7 ccm
133 kg
Yamaha WR125R 2010

15 HP
124.7 ccm
133 kg
Yamaha WR125R 2009

15 HP
124.7 ccm
133 kg
GYIK Yamaha WR125R
- Mennyi a Yamaha WR125R aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Yamaha WR125R, amely átlagosan 16 kilométert futott, jelenleg átlagosan 4 678 660 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Yamaha WR125R vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Yamaha WR125R modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a Yamaha WR125R modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Yamaha WR125R található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Yamaha WR125R ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2017 gyártási évét, akkor a Yamaha WR125R árstabilitása az Enduro motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva rossz volt. Az árak alakulása az első évben -15% és a második évben +18%.
- Mennyire közkedvelt a Yamaha WR125R?
- Középszerű a kereslet a piacon a Yamaha WR125R iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Yamaha WR125R Képek
Forrás: 1000PS
További képek megjelenítése
















