Hyosung GT 650S Sport 2009
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Hyosung GT 650S Sport 2009
Motor és Meghajtás
| Furat | 81.5 mm |
|---|---|
| Löket | 62 mm |
| Max. Teljesítmény | 78 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 9000 ford./perc |
| Max. Nyomaték | 68.1 Nm |
| Maximális teljesítmény | 7500 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11.6 |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Lökettérfogat | 647 ccm |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Működtetés | Hidraulikus |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|
Adatok és Méretek
| Ülésmagasság -tól | 780 mm |
|---|---|
| Száraz tömeg | 400 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 17 l |
| Jogosítvány típusok | A |
GYIK Hyosung GT 650S Sport
- Melyik a jobb? Egy Hyosung GT 650S Sport vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Hyosung GT 650S Sport modell hozzáférhetősége?
- A Sport touring motorcycle-típusú motorokhoz mérten a Hyosung GT 650S Sport modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Hyosung GT 650S Sport motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Hyosung GT 650S Sport?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a Hyosung GT 650S Sport iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
























