Yamaha FZS 1000 Fazer 2005
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Yamaha FZS 1000 Fazer 2005
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 145 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 4 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 998 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1450 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 820 mm |
| Száraz tömeg | 208 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 20 l |
| Legnagyobb sebesség | 250 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár Yamaha FZS 1000 Fazer
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
GYIK Yamaha FZS 1000 Fazer
- Mennyi a Yamaha FZS 1000 Fazer aktuális piaci ára?
- Egy 2003-as Yamaha FZS 1000 Fazer, amely átlagosan 53 433 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 223 480 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Yamaha FZS 1000 Fazer vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Yamaha FZS 1000 Fazer modell hozzáférhetősége?
- A Sport touring motorcycle-típusú motorokhoz mérten a Yamaha FZS 1000 Fazer modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Yamaha FZS 1000 Fazer motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Yamaha FZS 1000 Fazer ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2005 gyártási évét, akkor a Yamaha FZS 1000 Fazer árstabilitása a Sport touring motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -11%, a második évben -9% és a harmadik évben pedig -11% volt.
- Mennyire közkedvelt a Yamaha FZS 1000 Fazer?
- Erős a kereslet a piacon a Yamaha FZS 1000 Fazer iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Yamaha FZS 1000 Fazer Képek
Forrás: 1000PS
További képek megjelenítése




























