Moto Guzzi Griso 2008
Műszaki adatok, árak és vélemények.
Kulcs Specifikáció Moto Guzzi Griso 2008
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 110 HP |
|---|
| Véghajtás | Kardán |
|---|
| Hengerek száma | 2 |
|---|
| Ütemek száma | 4 ütemű |
|---|
| Hűtés | Olaj-levegő |
|---|
| Lökettérfogat | 1151 ccm |
|---|
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1554 mm |
|---|
| Ülésmagasság -tól | 800 mm |
|---|
| Száraz tömeg | 222 kg |
|---|
| Üzemanyagtartály kapacitása | 16.7 l |
|---|
| Legnagyobb sebesség | 230 km/h |
|---|
| Jogosítvány típusok | A |
|---|
GYIK Moto Guzzi Griso
- Mennyi a Moto Guzzi Griso aktuális piaci ára?
- Egy 2006-os Moto Guzzi Griso, amely átlagosan 52 750 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 782 180 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Moto Guzzi Griso vagy egy Moto Guzzi Bellagio 940?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Moto Guzzi Griso modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Moto Guzzi Griso modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Moto Guzzi Griso motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Moto Guzzi Griso ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2009 gyártási évét, akkor a Moto Guzzi Griso árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -0%.
- Mennyire közkedvelt a Moto Guzzi Griso?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a Moto Guzzi Griso iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások