KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK 2026
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK 2026
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | V |
|---|---|
| Max. Teljesítmény | 202 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 10000 ford./perc |
| Nyomaték | 151 Nm |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Dőlésszög | 75 |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben, Antihopping, Tengelykapcsoló-rendszerek |
| Gyújtás | Kettős gyújtás |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 1350 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Technológia | Zárt patron |
| Márka | WP |
| Rugóút | 130 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Előfeszítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Márka | WP |
| Rugóút | 120 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Előfeszítés, Visszapattanás |
| Anyag | Szén |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
| Kormányzási tengely szöge | 65.3 fok |
| Kormányutánfutás | 101 mm |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Átmérő | 320 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Felvétel | Fix féknyereg |
| Működtetés | Hidraulikus |
| Technológia | radiális, Monoblock, Hullám |
| Márka | Brembo |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 240 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
| Márka | Brembo |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | Utazási módok, A motor húzónyomatékának szabályozása, Ride by Wire, Quickshifter, Váltó asszisztens Blipperrel, Anti-wheelie, Modern elektronika, Kényelem, KTM Quickshifter Plus |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
|---|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Tengelytáv | 1491 mm |
| Ülésmagasság -tól | 860 mm |
| Száraz tömeg | 177 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 17.5 l |
| Földtávolság | 109 mm |
Felszereltség
| Felszereltség | TFT kijelző, Modern elektronika |
|---|
Legfrissebb 1000PS cikkek: KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK
GYIK KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK
- Mennyi a KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 15 205 940 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK vagy egy KTM 1390 Super Duke RR?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK Képek
Forrás: 1000PS









További képek megjelenítése
