Yamaha Tricity 300 Airbag
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Yamaha Tricity 300 Airbag 2026
Motor és Meghajtás
| Furat | 70 mm |
|---|---|
| Löket | 75.9 mm |
| Max. Teljesítmény | 28 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 7250 ford./perc |
| Max. Nyomaték | 28.9 Nm |
| Maximális teljesítmény | 5750 ford./perc |
| Kompresszióarány | 10.9 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Gyújtás | Tranzisztor |
| Véghajtás | Öv |
| Sebességváltó | Variomatic |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | OHC |
| Hűtés | folyadék |
| Kenés | Nyomás-keringetés |
| Lökettérfogat | 292 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|---|
| Rugóút | 100 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egység Swing |
|---|---|
| Rugóút | 84 mm |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Átmérő | 267 mm |
| Működtetés | Hidraulikus |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 267 mm |
Segédrendszerek
| Vezetést segít rendszerek | ABS, Kombinált fékrendszer, Kanyar-ABS, , , |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 140 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
| Hosszúság | 2250 mm |
| Szélesség | 815 mm |
| Magasság | 1470 mm |
| Tengelytáv | 1595 mm |
| Ülésmagasság -tól | 795 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 242 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 13 l |
| Jogosítvány típusok | B |
| Max. megtehető táv | 393 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 76 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 3.3 l/100km |
| Euro norma | Euro 5+ |
| Földtávolság | 130 mm |
Felszereltség
| Felszereltség | Légzsák, Csatlakoztathatóság, LED-fényszórók, TFT kijelző, Integrált navigációs rendszer, , , , , , |
|---|
GYIK gumiabroncsok Yamaha Tricity 300 Airbag
GYIK Yamaha Tricity 300 Airbag
- Melyik a jobb? Egy Yamaha Tricity 300 Airbag vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Yamaha Tricity 300 Airbag modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Yamaha Tricity 300 Airbag modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Yamaha Tricity 300 Airbag motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Yamaha Tricity 300 Airbag?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a Yamaha Tricity 300 Airbag iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Yamaha Tricity 300 Airbag Képek
Forrás: 1000PS











































