Benda Napoleonbob 125
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Benda Napoleonbob 125 2026
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | V |
|---|---|
| Max. Teljesítmény | 14 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 9500 ford./perc |
| Max. Nyomaték | 10.9 Nm |
| Maximális teljesítmény | 6500 ford./perc |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben, Antihopping, |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 125 ccm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
| Anyag | Acél |
Váz
| Váz | Acél |
|---|
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 300 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Felvétel | Fix féknyereg |
| Működtetés | Hidraulikus |
| Technológia | radiális |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 240 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
Segédrendszerek
| Vezetést segít rendszerek | ABS, Kipörgésgátló |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 130 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 80 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 160 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
| Hosszúság | 2333 mm |
| Szélesség | 838 mm |
| Magasság | 1038 mm |
| Tengelytáv | 1545 mm |
| Ülésmagasság -tól | 748 mm |
| Súly menetkész állapotban | 182 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 9.5 l |
| Jogosítvány típusok | A1, B196 |
| Max. megtehető táv | 200 km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 3.1 l/100km |
| Euro norma | Euro 5+ |
| Földtávolság | 123 mm |
Felszereltség
| Felszereltség | TFT kijelző, |
|---|
GYIK gumiabroncsok Benda Napoleonbob 125
GYIK Benda Napoleonbob 125
- Mennyi a Benda Napoleonbob 125 aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Benda Napoleonbob 125, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 142 910 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Benda Napoleonbob 125 vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Benda Napoleonbob 125 modell hozzáférhetősége?
- A Chopper/Cruiser-típusú motorokhoz mérten a Benda Napoleonbob 125 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Benda Napoleonbob 125 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Benda Napoleonbob 125?
- Gyenge a kereslet a piacon a Benda Napoleonbob 125 iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Benda Napoleonbob 125 Képek
Forrás: 1000PS
































