Vertigo Nitro DLR 125 2025
Műszaki adatok, árak és vélemények.
Kulcs Specifikáció Vertigo Nitro DLR 125 2025
Motor és Meghajtás
| Furat | 54 mm |
|---|
| Löket | 54.5 mm |
|---|
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
|---|
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
|---|
| Véghajtás | Lánc |
|---|
| Fokozatok száma | 6 |
|---|
| Hengerek száma | 1 |
|---|
| Ütemek száma | 2 ütemű |
|---|
| Lökettérfogat | 125 ccm |
|---|
Első Felfüggesztés
| Márka | Tech |
|---|
| Rugóút | 170 mm |
|---|
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Előfeszítés, Visszapattanás |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Előfeszítés, Visszapattanás |
|---|
| Anyag | Alumínium |
|---|
Váz
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|
| Működtetés | Hidraulikus |
|---|
Fékek hátul
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | Utazási módok |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 21 hüvelyk |
|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
|---|
| Tengelytáv | 1310 mm |
|---|
| Ülésmagasság -tól | 680 mm |
|---|
| Súly menetkész állapotban | 68 kg |
|---|
| Üzemanyagtartály kapacitása | 2.3 l |
|---|
GYIK Vertigo Nitro DLR 125
- Melyik a jobb? Egy Vertigo Nitro DLR 125 vagy egy Honda TRX 250 TE?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Vertigo Nitro DLR 125 modell hozzáférhetősége?
- A Trial-típusú motorokhoz mérten a Vertigo Nitro DLR 125 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Vertigo Nitro DLR 125 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Vertigo Nitro DLR 125?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a Vertigo Nitro DLR 125 iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Vertigo Nitro DLR 125 Képek