Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock 2021
Műszaki adatok, árak és vélemények.
Kulcs Specifikáció Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock 2021
Motor és Meghajtás
| Furat | 84.5 mm |
|---|
| Löket | 75 mm |
|---|
| Kompresszióarány | 10 |
|---|
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
|---|
| Indítás | Elektromos |
|---|
| Gyújtás | Tranzisztor |
|---|
| Véghajtás | Öv |
|---|
| 2WD | Igen |
|---|
| Hengerek száma | 1 |
|---|
| Ütemek száma | 4 ütemű |
|---|
| Szelepvezérlés | OHC |
|---|
| Hűtés | folyadék |
|---|
| Lökettérfogat | 421 ccm |
|---|
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | A-kar |
|---|
| Rugóút | 171 mm |
|---|
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Keresztlengőkar |
|---|
| Rugóút | 189 mm |
|---|
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
|---|
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|
| Működtetés | Hidraulikus |
|---|
Fékek hátul
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 12 hüvelyk |
|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 12 hüvelyk |
|---|
| Hosszúság | 2035 mm |
|---|
| Szélesség | 1180 mm |
|---|
| Magasság | 1160 mm |
|---|
| Tengelytáv | 1240 mm |
|---|
| Ülésmagasság -tól | 855 mm |
|---|
| Üzemanyagtartály kapacitása | 14 l |
|---|
GYIK Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock
- Mennyi a Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock aktuális piaci ára?
- Egy 2021-es Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 3 911 050 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock vagy egy Yamaha Kodiak 450 EPS?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock modell hozzáférhetősége?
- Az ATV & Side by Side-típusú motorokhoz mérten a Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock Képek