Trinity Uranus
Műszaki adatok, árak és vélemények.
Kulcs Specifikáció Trinity Uranus 2020
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Elektromos |
|---|
| Max. Teljesítmény | 4 HP |
|---|
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
|---|
Fékek elöl
Fékek hátul
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
|---|
| Első gumiabroncs átmérője | 12 hüvelyk |
|---|
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 12 hüvelyk |
|---|
| Súly menetkész állapotban | 82 kg |
|---|
| Legnagyobb sebesség | 45 km/h |
|---|
| Max. megtehető táv | 150 km |
|---|
| Akkumulátor teljesítménye (Volt V) | 72 V |
|---|
| Kivehető az akkumulátor? | Igen |
|---|
GYIK Trinity Uranus
- Mennyi a Trinity Uranus aktuális piaci ára?
- Egy 2023-as Trinity Uranus, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 450 940 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Trinity Uranus vagy egy Vespa Primavera 50 2T?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Trinity Uranus modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Trinity Uranus modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Trinity Uranus motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Trinity Uranus?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a Trinity Uranus iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Trinity Uranus Képek