GASGAS Enduro One
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.
Ključne specifikacije GASGAS Enduro One 2020
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Električni sustav |
|---|
| Prijenos | Remen |
|---|
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
| Put | 95 mm |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|
| Put | 85 mm |
|---|
| Prilagodba | Predopterećenje |
|---|
Šasija
Prednje kočnice
Stražnje kočnice
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 10 inč |
|---|
| Promjer stražnje gume | 10 inč |
|---|
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 28 kg |
|---|
| Maksimalna brzina | 32 km/h |
|---|
| Snaga akumulatora (V) | 48 V |
|---|
GASGAS Enduro One Povijest
Najčešća pitanja GASGAS Enduro One
- Koji je bolji? Motocikl GASGAS Enduro One ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla GASGAS Enduro One?
- U usporedbi s drugim Motocross motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala GASGAS Enduro One.
- Koliko je popularan motocikl GASGAS Enduro One?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom GASGAS Enduro One.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
GASGAS Enduro One Slike