Yamaha YZ65 2022
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Yamaha YZ65 2022
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 43.5 mm |
|---|---|
| Takt | 43.6 mm |
| Stupanj kompresije | 8.2 |
| Sustav za gorivo | Rasplinjač |
| Pokretač | Udar |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Pokretanje | CDI |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Dvotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Podmazivanje | Miješano |
| Pomak | 65 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 36 mm |
| Put | 215 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Put | 270 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 26 stupanj |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 198 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 190 mm |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 60 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 100 % |
| Promjer prednje gume | 14 inč |
| Širina stražnje gume | 80 mm |
| Visina stražnje gume | 100 % |
| Promjer stražnje gume | 12 inč |
| Dužina | 1615 mm |
| Širina | 760 mm |
| Visina | 1000 mm |
| Međuosovinski razmak | 1140 mm |
| Visina sjedala | 755 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 61 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 3.5 l (nisko) |
Cijena Yamaha YZ65
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
Yamaha YZ65 Povijest
Yamaha YZ65 2026

65 ccm
61 kg
5.372,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha YZ65 2025

65 ccm
61 kg
Yamaha YZ65 2024

65 ccm
61 kg
Yamaha YZ65 2023

65 ccm
61 kg
4.867,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha YZ65 2022

65 ccm
61 kg
4.702,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha YZ65 2021

65 ccm
61 kg
Yamaha YZ65 2020

65 ccm
61 kg
3.296,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha YZ65 2019

65 ccm
61 kg
Yamaha YZ65 2018

65 ccm
61 kg
FAQ gume Yamaha YZ65
Najčešća pitanja Yamaha YZ65
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha YZ65?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha YZ65 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 4.480 EUR uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha YZ65 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha YZ65?
- U usporedbi s drugim Motocross motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Yamaha YZ65.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha YZ65? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2018, stabilnost cijene motocikla Yamaha YZ65 bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Motocross motociklima. Trend cijena bio je +4 % tijekom prve godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha YZ65?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Yamaha YZ65.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Yamaha YZ65 Slike
Izvor: 1000PS




Prikaži više slika




























