Harley-Davidson Softail Custom FXSTC
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Harley-Davidson Softail Custom FXSTC 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 95.3 mm |
|---|---|
| Takt | 111.1 mm |
| Okretni moment | 117 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3200 okr./min |
| Prijenos | Remen |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 1584 ccm |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|
Stražnje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 21 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2410 mm |
| Međuosovinski razmak | 1700 mm |
| Visina sjedala | 672 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 303 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.9 l (nisko) |
Cijena Harley-Davidson Softail Custom FXSTC
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
Harley-Davidson Softail Custom FXSTC Povijest
Harley-Davidson Softail Custom FXSTC 2008

71 KS
1584 ccm
317 kg
Harley-Davidson Softail Custom FXSTC 2007

71 KS
1584 ccm
317 kg
14.200,00 €prosječna tržišna cijena
Najčešća pitanja Harley-Davidson Softail Custom FXSTC
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail Custom FXSTC?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail Custom FXSTC s godinom proizvodnje 2007 inosi prosječno 13.270 EUR uz prosječnu kilometražu od 24.899 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Softail Custom FXSTC ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Softail Custom FXSTC?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Harley-Davidson Softail Custom FXSTC.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Harley-Davidson Softail Custom FXSTC? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2008, stabilnost cijene motocikla Harley-Davidson Softail Custom FXSTC bila je loša u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -20 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Softail Custom FXSTC?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Harley-Davidson Softail Custom FXSTC.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Harley-Davidson Softail Custom FXSTC Slike
Izvor: 1000PS



























