Husqvarna 701 Enduro 2016
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Husqvarna 701 Enduro 2016
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 102 mm |
|---|---|
| Takt | 84.5 mm |
| Snaga motora | 67 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Okretni moment | 68 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12.6 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventili | Poluga ventila, OHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 690 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
| Put | 275 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Nosač amortizera | Polužje |
| Robna marka | WP |
| Put | 275 mm |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 300 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 21 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Međuosovinski razmak | 1504 mm |
| Visina sjedala | 910 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 145 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 13 l |
| Sukladnost licence | A |
Najnoviji članci 1000PS o Husqvarna 701 Enduro
Cijena Husqvarna 701 Enduro
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
Husqvarna 701 Enduro Povijest
Husqvarna 701 Enduro 2026

79 KS
692.7 ccm
152 kg
14.786,00 €prosječna tržišna cijena
Husqvarna 701 Enduro 2024

74 KS
692.7 ccm
147 kg
12.300,00 €prosječna tržišna cijena
Husqvarna 701 Enduro 2023

74 KS
692.7 ccm
147 kg
10.589,00 €prosječna tržišna cijena
Husqvarna 701 Enduro 2022

74 KS
692.7 ccm
147 kg
10.902,00 €prosječna tržišna cijena
Husqvarna 701 Enduro 2020

74 KS
692.7 ccm
146 kg
9.059,00 €prosječna tržišna cijena
Husqvarna 701 Enduro 2019

74 KS
690 ccm
145 kg
13.960,00 €prosječna tržišna cijena
Husqvarna 701 Enduro 2018
Husqvarna 701 Enduro 2018
74 KS
690 ccm
145 kg
8.693,00 €prosječna tržišna cijena
Husqvarna 701 Enduro 2017

74 KS
690 ccm
145 kg
8.379,00 €prosječna tržišna cijena
Husqvarna 701 Enduro 2016

67 KS
690 ccm
145 kg
13.751,00 €prosječna tržišna cijena
Alternative za Husqvarna 701 Enduro
Najčešća pitanja Husqvarna 701 Enduro
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Husqvarna 701 Enduro?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Husqvarna 701 Enduro s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 12.710 EUR uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Husqvarna 701 Enduro ili motocikl Husqvarna 701 Supermoto?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Husqvarna 701 Enduro?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Husqvarna 701 Enduro.
- Koliko je popularan motocikl Husqvarna 701 Enduro?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Husqvarna 701 Enduro. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Husqvarna 701 Enduro Slike
Izvor: 1000PS




















Prikaži više slika























