Yamaha NMAX 125 2022
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Yamaha NMAX 125 2022
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 52 mm |
|---|---|
| Takt | 58.7 mm |
| Snaga motora | 12.2 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8000 okr./min |
| Okretni moment | 11.2 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.2 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila |
| Paljenje | CDI |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Variomatic |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Podmazivanje | Suhi karter |
| Radni obujam | 125 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Put | 100 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes spojen u jednu komponentu |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Put | 85 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 230 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 230 mm |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 13 inč |
| Širina stražnje gume | 130 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 13 inč |
| Dužina | 1935 mm |
| Širina | 740 mm |
| Visina | 1160 mm |
| Međuosovinski razmak | 1340 mm |
| Visina sjedala | 765 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 131 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 7.1 l |
| Sukladnost licence | A1 |
| Raspon | 322 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 52 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 2.2 l / 100 km |
Najnoviji članci 1000PS o Yamaha NMAX 125
Cijena Yamaha NMAX 125
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
Yamaha NMAX 125 Povijest
Yamaha NMAX 125 2025

12.2 KS
125 ccm
132 kg
3.797,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha NMAX 125 2024

12.2 KS
125 ccm
131 kg
3.726,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha NMAX 125 2023

12.2 KS
125 ccm
131 kg
3.182,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha NMAX 125 2022

12.2 KS
125 ccm
131 kg
3.721,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha NMAX 125 2021

12.2 KS
125 ccm
131 kg
2.773,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha NMAX 125 2020

12.2 KS
125 ccm
127 kg
2.692,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha NMAX 125 2019

12.2 KS
125 ccm
127 kg
2.648,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha NMAX 125 2018

12.2 KS
125 ccm
127 kg
2.442,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha NMAX 125 2017

12.2 KS
125 ccm
127 kg
2.152,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha NMAX 125 2016

12.2 KS
125 ccm
127 kg
2.249,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha NMAX 125 2015

12.2 KS
125 ccm
127 kg
FAQ gume Yamaha NMAX 125
Alternative za Yamaha NMAX 125
Najčešća pitanja Yamaha NMAX 125
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha NMAX 125?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha NMAX 125 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 3.700 EUR uz prosječnu kilometražu od 1 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha NMAX 125 ili motocikl Honda PCX125?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha NMAX 125?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Yamaha NMAX 125.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha NMAX 125? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla Yamaha NMAX 125 bila je dobra u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je -7 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha NMAX 125?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Yamaha NMAX 125. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Yamaha NMAX 125 Slike
Izvor: 1000PS


















Prikaži više slika





















