KTM 990 Supermoto T 2009
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije KTM 990 Supermoto T 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 101 mm |
|---|---|
| Takt | 62.4 mm |
| Snaga motora | 116 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9000 okr./min |
| Okretni moment | 97 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.5 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 999 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Robna marka | WP |
|---|
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Međuosovinski razmak | 1510 mm |
| Visina sjedala | 855 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 196 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 19 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Cijena KTM 990 Supermoto T
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
KTM 990 Supermoto T Povijest
KTM 990 Supermoto T 2013

116 KS
999 ccm
197 kg
7.557,00 €prosječna tržišna cijena
KTM 990 Supermoto T 2012

116 KS
999 ccm
197 kg
7.331,00 €prosječna tržišna cijena
KTM 990 Supermoto T 2011

115 KS
999 ccm
197 kg
6.164,00 €prosječna tržišna cijena
KTM 990 Supermoto T 2010

115 KS
999 ccm
191 kg
5.691,00 €prosječna tržišna cijena
KTM 990 Supermoto T 2009

116 KS
999 ccm
196 kg
6.067,00 €prosječna tržišna cijena
Alternative za KTM 990 Supermoto T
Najčešća pitanja KTM 990 Supermoto T
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 990 Supermoto T?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 990 Supermoto T s godinom proizvodnje 2013 inosi prosječno 7.470 EUR uz prosječnu kilometražu od 21.232 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 990 Supermoto T ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 990 Supermoto T?
- U usporedbi s drugim Supermoto motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala KTM 990 Supermoto T.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM 990 Supermoto T? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla KTM 990 Supermoto T bila je normalna u usporedbi s drugim Supermoto motociklima. Trend cijena bio je -8 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM 990 Supermoto T?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom KTM 990 Supermoto T. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
KTM 990 Supermoto T Slike
Izvor: 1000PS


Prikaži više slika


























