Yamaha XV 1900 A 2009
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Yamaha XV 1900 A 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 100 mm |
|---|---|
| Takt | 118 mm |
| Snaga motora | 90 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 4750 okr./min |
| Okretni moment | 155.1 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 2500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 9.48 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Remen |
| Broj brzina | 5 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | OHV |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 1.854 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 18 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2580 mm |
| Širina | 1100 mm |
| Visina | 1125 mm |
| Međuosovinski razmak | 1715 mm |
| Visina sjedala | 705 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 346 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Cijena Yamaha XV 1900 A
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
Yamaha XV 1900 A Povijest
Yamaha XV 1900 A 2017

90 KS
1854 ccm
347 kg
Yamaha XV 1900 A 2016

90 KS
1854 ccm
347 kg
Yamaha XV 1900 A 2015

90 KS
1854 ccm
347 kg
Yamaha XV 1900 A 2014

90 KS
1854 ccm
347 kg
Yamaha XV 1900 A 2013

90 KS
1854 ccm
347 kg
Yamaha XV 1900 A 2012

90 KS
1854 ccm
347 kg
Yamaha XV 1900 A 2011

90 KS
1854 ccm
346 kg
Yamaha XV 1900 A 2010

90 KS
1854 ccm
346 kg
Yamaha XV 1900 A 2009

90 KS
1.854 ccm
346 kg
Yamaha XV 1900 A 2008
Yamaha XV 1900 A 2008
100 KS
1854 ccm
320 kg
11.219,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha XV 1900 A 2007

100 KS
1854 ccm
320 kg
Yamaha XV 1900 A 2006

100 KS
1854 ccm
320 kg
Alternative za Yamaha XV 1900 A
Najčešća pitanja Yamaha XV 1900 A
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha XV 1900 A?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha XV 1900 A s godinom proizvodnje 2009 inosi prosječno 10.980 EUR uz prosječnu kilometražu od 23.834 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha XV 1900 A ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha XV 1900 A?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Yamaha XV 1900 A.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha XV 1900 A? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2010, stabilnost cijene motocikla Yamaha XV 1900 A bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -50 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha XV 1900 A?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Yamaha XV 1900 A. Izvješća o testiranju ovog modela rjeđe se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Yamaha XV 1900 A Slike
Izvor: 1000PS































