Ducati Monster 696 2009
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Ducati Monster 696 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 88 mm |
|---|---|
| Takt | 57.2 mm |
| Snaga motora | 80 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.7 |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Ventila po cilindru | 2 |
| Ventili | Dezmodromski sustav |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 696 ccm |
Prednji ovjes
| Robna marka | Sachs |
|---|
Stražnji ovjes
| Robna marka | Sachs |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Tehnologija | radijalno |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1450 mm |
| Visina sjedala | 770 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 161 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 15 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Cijena Ducati Monster 696
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
Ducati Monster 696 Povijest
Ducati Monster 696 2014

80 KS
696 ccm
161 kg
6.394,00 €prosječna tržišna cijena
Ducati Monster 696 2013

80 KS
696 ccm
161 kg
7.359,00 €prosječna tržišna cijena
Ducati Monster 696 2012

80 KS
696 ccm
161 kg
5.158,00 €prosječna tržišna cijena
Ducati Monster 696 2011

80 KS
696 ccm
161 kg
6.669,00 €prosječna tržišna cijena
Ducati Monster 696 2010

80 KS
696 ccm
161 kg
6.001,00 €prosječna tržišna cijena
Ducati Monster 696 2009

80 KS
696 ccm
161 kg
5.264,00 €prosječna tržišna cijena
Ducati Monster 696 2008

80 KS
696 ccm
163 kg
4.734,00 €prosječna tržišna cijena
Alternative za Ducati Monster 696
Najčešća pitanja Ducati Monster 696
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Ducati Monster 696?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Ducati Monster 696 s godinom proizvodnje 2008 inosi prosječno 5.090 EUR uz prosječnu kilometražu od 30.861 km.
- Koji je bolji? Motocikl Ducati Monster 696 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Ducati Monster 696?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Ducati Monster 696.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Ducati Monster 696? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla Ducati Monster 696 bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -4 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Ducati Monster 696?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Ducati Monster 696. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
Ducati Monster 696 Slike
Izvor: 1000PS


Prikaži više slika

