Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC 2009
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 95.3 mm |
|---|---|
| Takt | 111.1 mm |
| Okretni moment | 117 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3200 okr./min |
| Prijenos | Remen |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 1584 ccm |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|
Stražnje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 19 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Dužina | 2415 mm |
| Međuosovinski razmak | 1760 mm |
| Visina sjedala | 641 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 307 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.9 l (nisko) |
Cijena Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC Povijest
Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC 2011

73 KS
1584 ccm
320 kg
Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC 2010

1584 ccm
307 kg
Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC 2009

1584 ccm
307 kg
30.215,00 €prosječna tržišna cijena
Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC 2008

71 KS
1584 ccm
320 kg
16.114,00 €prosječna tržišna cijena
Najčešća pitanja Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC s godinom proizvodnje 2008 inosi prosječno 15.500 EUR uz prosječnu kilometražu od 14.613 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2008, stabilnost cijene motocikla Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC bila je dobra u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je +1 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC Slike
Izvor: 1000PS



























