KTM 690 Supermoto 2009
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije KTM 690 Supermoto 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 102 mm |
|---|---|
| Snaga motora | 66 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.8 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Pomak | 654 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Robna marka | WP |
|---|
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Međuosovinski razmak | 1472 mm |
| Visina sjedala | 880 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 154 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 13.5 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Cijena KTM 690 Supermoto
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
KTM 690 Supermoto Povijest
KTM 690 Supermoto 2008

63 KS
654 ccm
152 kg
3.997,00 €prosječna tržišna cijena
KTM 690 Supermoto 2007

63 KS
654 ccm
152 kg
4.144,00 €prosječna tržišna cijena
Alternative za KTM 690 Supermoto
Najčešća pitanja KTM 690 Supermoto
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 690 Supermoto?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 690 Supermoto s godinom proizvodnje 2010 inosi prosječno 4.840 EUR uz prosječnu kilometražu od 31.900 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 690 Supermoto ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 690 Supermoto?
- U usporedbi s drugim Supermoto motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala KTM 690 Supermoto.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM 690 Supermoto? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2010, stabilnost cijene motocikla KTM 690 Supermoto bila je dobra u usporedbi s drugim Supermoto motociklima. Trend cijena bio je +4 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM 690 Supermoto?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom KTM 690 Supermoto. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
KTM 690 Supermoto Slike
Izvor: 1000PS






























