Yamaha XVS 1300 A 2009
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Yamaha XVS 1300 A 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 100 mm |
|---|---|
| Takt | 83 mm |
| Snaga motora | 73 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 728 okr./min |
| Okretni moment | 106 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 4000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 9.5 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Remen |
| Broj brzina | 5 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 1.304 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 16 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2490 mm |
| Širina | 980 mm |
| Visina | 1115 mm |
| Međuosovinski razmak | 1690 mm |
| Visina sjedala | 715 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 303 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.5 l |
| Sukladnost licence | A |
Cijena Yamaha XVS 1300 A
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
Yamaha XVS 1300 A Povijest
Yamaha XVS 1300 A 2017

73 KS
1304 ccm
304 kg
Yamaha XVS 1300 A 2016

73 KS
1304 ccm
304 kg
9.927,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha XVS 1300 A 2015

73 KS
1304 ccm
304 kg
Yamaha XVS 1300 A 2014

73 KS
1304 ccm
304 kg
9.299,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha XVS 1300 A 2013

73 KS
1304 ccm
304 kg
8.715,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha XVS 1300 A 2012

73 KS
1304 ccm
304 kg
7.650,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha XVS 1300 A 2011

73 KS
1304 ccm
303 kg
Yamaha XVS 1300 A 2010

73 KS
1304 ccm
303 kg
Yamaha XVS 1300 A 2009

73 KS
1.304 ccm
303 kg
Yamaha XVS 1300 A 2008
Yamaha XVS 1300 A 2008
100 KS
1854 ccm
320 kg
8.142,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha XVS 1300 A 2007

73 KS
1304 ccm
283 kg
Najčešća pitanja Yamaha XVS 1300 A
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha XVS 1300 A?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha XVS 1300 A s godinom proizvodnje 2011 inosi prosječno 7.090 EUR uz prosječnu kilometražu od 30.600 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha XVS 1300 A ili motocikl Suzuki Intruder M1800R?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha XVS 1300 A?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Yamaha XVS 1300 A.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha XVS 1300 A? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla Yamaha XVS 1300 A bila je loša u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -11 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha XVS 1300 A?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Yamaha XVS 1300 A.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Yamaha XVS 1300 A Slike
Izvor: 1000PS




















